Lyžování v Bavorských Alpách

Zima v Německu se nese ve znamení lyžování a zimních sportů na nádherně zasněžených svazích Alp. Není se čemu divit - region je známý svými kvalitními lyžařskými středisky s moderními vleky a vždy upravenými sjezdovkami s nádhernou scenérií vysokých hor na pozadí. A to jen kousek od českých hranic.

  • Lyžařské středisko Obersalzberg je oblíbené rodinami s dětmi i zkušenými lyžaři. Každého nadchnou 4 klasické vleky vedoucí na vrcholy upravených sjezdovek, nechybí zde ani dětský vlek či lyžařská škola.
  • Ski resort Jenner - Königssee vám připraví nezapomenutelný zážitek z lyžování ve středisku špičkové úrovně. Těšit se můžete na svištění úzkými, převážně červenými sjezdovkami s nádhernou kulisou zasněžených hor.
  • Lyžařské středisko Hallein Dürrnberg - Zinkenlifte nabízí lyžování na sjezdovkách různých náročností, které obsluhují 2 vleky a jedna lanovka. Lokalita je také výborná na běžkování po upravených stopách.
  • Ski Neukirchen am Teisenberg patří k menším střediskům, které ale kvalitou sjezdovek a služeb rozhodně nezaostávají. Na zasněžený vrchol vás vyveze lanovka, na které se budete kochat krásným okolím.
  • V Götschen Ski-Center si užijete snowboardování a lyžování na sjezdovkách se třemi vleky.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách:Alpy

Pobyty v okolí

Další pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet