Zdravotní pobyt se vším všudy! Luxusní čtyřhvězdičkový Szépia Bio & Art Hotel v centru pohádkové oblasti Zsámbék kousek od Budapešti si potrpí na zdravý životní styl a zdravou výživu. Vidět to lze nejen na jejich menu, ale také na množství wellness a fitness aktivit, které při pobytu můžete podstoupit. Relaxujte neomezeně v obsáhlém hotelovém wellness, dejte si do těla v moderní posilovně, anebo si s přáteli či dětmi zahrajte bowling, squash nebo fotbálek. Poté se posilněte některým ze skvělých pokrmů v rámci polopenze. Děti do 6 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Szépia Bio & Art **** je krásný, luxusní wellness hotel v městečku Zsámbék, jen 30 km od Budapešti. Hotel se zaměřuje na zdravý životní styl, proto se vyznačuje širokou nabídkou biopotravin a nápojů, přírodní kosmetiky a exkluzivního wellness zařízení. Zároveň si ale potrpí i na umění, proto jsou prostory hotelu vkusně, umělecky vyzdobeny.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 18 klimatizovaných dvoulůžkových pokojů typu Standard, kde naleznete LCD TV, WiFi připojení, telefon, trezor, minibar a vlastní koupelnu s vestavěnou sprchou, hygienickou a kosmetickou sadou a fénem. Za příplatek je možnost se nechat ubytovat v pokoji lepšího typu.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace si opravdu potrpí na vysoké kvalitě podávaných jídel, proto se těšte na gastronomické zážitky, které navíc jen prospějí vašemu zdraví a figuře.

Kde budete relaxovat?

Hotelové wellness je opravdu bohaté. Zahrnuje vnitřní i venkovní bazén, finskou saunu, páru, infra saunu se světelnou terapiíí, ochlazovací bazének i solnou komoru. Hýčkat se necháte na masážích či kosmetických službách. Můžete si zde i zacvičit v moderní posilovně, anebo si s partnerem či dětmi zahrát v hotelových halách squash, bowling, tenis a fotbal.

Cestujete s dětmi?

Součástí hotelu je vybavené dětské hřiště.

Něco navíc

Pro obchodní účely najdou v hotelu hosté dva konferenční sály.

Szépia Bio & Art Hotel ****

Nyárfás utca 2. , Zsámbék
Maďarsko

+36 23 919 100

info@szepiahotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen za poplatek 5 000 HUF/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování v ceně také pro elektromobily

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,7 km
Vzdálenost od moře
9,6 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
30 km

Tipy na výlet

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Budova Parlamentu
Lázně Széchenyi
Arboretum Agostyáni