Termální lázně Terme Topolšica najdete ve Slovinsku a jejich součástí je také ubytování v apartmánech Family Apartments či na pokojích v Hotelu Vesna. Užijte si parádní pobyt s neomezeným vstupem do lázní, které nabízí vnitřní a venkovní bazény o celkové ploše 1 760 m². Nechybí plavecké, relaxační ani dětské bazény nebo třeba vířivka. Vybrat si také můžete, zda chcete pobyt se snídaní nebo rovnou s polopenzí.

O ubytování

Ubytovací a lázeňský komplex Terme Topolšica - Hotel Vesna & Family Apartments se nachází v malebné obci Topolšica, kde je v rámci Slovinska nejvíce slunečných dnů v roce. Zdejší termální voda, nádherná příroda a příznivé klima zaručují dokonalé podmínky pro odpočinkovou i aktivní dovolenou v každém ročním období.

Ubytovací areál se skládá ze dvou částí. První je budova hotelu s hotelovými pokoji, restaurací a zázemím. Nedaleko hotelového komplexu se na zeleném svahu nachází idylická apartmánová vesnička s 27 moderně vybavenými rodinnými ubytovacími jednotkami.

Součástí hotelového komplexu je venkovní i krytý aquapark, a tak to za relaxací v bazénech s léčivou vodou budete mít doslova pár kroků.

V krásném kopcovitém kraji je spousta hradů, ke kterým si můžete udělat výlet po značených turistických stezkách. Daleko to k není například k hradu Šostanj (4,5 km), k pozůstatkům hradu Šalek (12 km) či k hradu Vodriž (15 km). Parádním cílem výletu je také nedaleké město Velenje (10 km), které patří k nejslunnějším a nejzelenějším místům v celém Slovinsku. Najdete zde například hrad Velenje (11 km) nebo oblíbené muzeum těžby (10 km).

Zvláště během letní sezóny doporučujeme navštívit jezero Velenjsko (10 km), které je skvělým výchozím bodem pro procházky, cyklistiku či jízdu na koni. Navíc jsou zde ideální podmínky pro koupání a zázemí pro mnoho sportovních aktivit i pro děti.

Kde budete spát?

Hotelové pokoje jsou součástí hlavní hotelové budovy. Nabízejí komfortní ubytování pro dvě osoby. K vybavení patří televize, telefon a WiFi připojení. Součástí je vlastní koupelna.

Apartmány se nacházejí necelých 5 minut chůze od hotelu. Díky jejich umístění na svazích lesa nabízejí nádherný výhled, kterým se můžete kochat z terasy či balkonu se stolem a posezením. Apartmány jsou vybaveny dvěma klasickými lůžky a dvěma přistýlkami. K vybavení náleží klimatizace, WiFi připojení, plazmová TV, trezor, fén, mikrovlnná trouba a podlahové vytápění. Jejich součástí je plně vybavená kuchyň a vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Součástí balíčku je v případě ubytování v hotelovém pokoji také polopenze podávaná v moderní hotelové restauraci, která má dvě prostorné terasy poskytující krásný panoramatický výhled do přírody. Snídaně i večeře mají formu bufetu, a tak se hosté každé ráno a večer mohou těšit na pestrý výběr tradičních slovinských pokrmů, mezinárodních specialit i sezónních jídel. V průběhu dne je pak možné objednávat pokrmy z jídelního lístku.

Kde budete relaxovat?

Součástí ubytovacího komplexu rozlehlý vodní park s rozlohou vodních ploch 1 760 m². Najdete zde vnitřní i venkovní bazény s léčivou minerální vodou, vodní atrakce, horké prameny, římské koupele, turecké koupele, finskou saunu, infra saunu nebo solárium. Vodní park je otevřený po celý rok a dopřát si zde můžete také masáže a léčebné procedury.

Terme Topolšica - Hotel Vesna & Family Apartments

Terme Topolšica - Hotel Vesna & Family Apartments

Topolšica 77 , Topolšica
Slovinsko

+386 3 896 31 00

info@terme-topolsica.si

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Po dohodě s hotelem za příplatek
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
10 m

Tipy na výlet

Hrad Celje

Hrad CeljeTip na výlet

Takzvaný Starý hrad nebo také Horní hrad stojí na kopci nad městem Celje a díky své rozloze si vysloužil titul největšího slovinského hradu. Počátky stavby spadají do 13. století, kdy byl hrad sídlem hrabat z Celje. V 17. století začal hrad chátrat, avšak od poloviny 19. století je památkově chráněný a stále probíhají snahy o jeho restauraci. Návštěvníci hradu si chválí jak historickou atmosféru místa, tak i úchvatný výhled do okolní kopcovité krajiny.

Šmartinsko jezero
Šmartinsko jezero
Dům na stromě
Dům na stromě
Lázeňské město Laško
Lázeňské město Laško