Spojte návštěvu historické Budapešti s luxusním pobytem v resortu s vlastním wellness. Čekají vás bazény s termální vodou, vířivka, sauna i parní lázeň. Každé ráno bohatě posnídáte a čekají vás také skvělé večeře. Děti do 6 let včetně přistýlky a stravy zdarma.

O ubytování

Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel **** se nachází v nádherném prostředí plném zeleně na Margaretině ostrově v centru Budapešti. Hotel vás ihned uchvátí elegantní architekturou ve stylu fin-de-siècle i panoramatickými výhledy na Dunaj. Samotný Margaretin ostrov je nádherný park se spoustou možností sportovního vyžití i řadou zajímavostí. Najdete na něm například duhovou fontánu, lázně, malinkou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž nebo památník ke 100. výročí sjednocení Budapešti z roku 1973. Při pobytu v maďarské metropoli byste rozhodně neměli vynechat návštěvu Budínské hradu, Rybářské bašty (7 km) a budovy maďarského parlamentu (4 km). Čtvrť kolem Budínského hradu a malebné břehy Dunaje plné restaurací, kaváren a muzeí jsou na Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji zařízeném moderně, avšak evokujícím atmosféru přelomu 19. a 20. století. Potěší vás výhled na okolní zeleň či na řeku Dunaj. K vašemu dokonalému komfortu budete mít k dispozici extra velkou manželskou postel, klimatizaci, LCD televizi, WiFi připojení, minibar a vlastní koupelnu s lázeňskými ručníky, župany, pantoflemi a fénem. Nechybí ani rádio, telefon, nástěnné zrcadlo, rychlovarná konvice, psací stůl a posezení se stolkem. Některé z pokojů mají balkon.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Széchenyi se můžete těšit na jídla maďarské i mezinárodní kuchyně připravovaná z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin. Na své si přijdou milovníci lehkých a zdravých pokrmů. Vychutnáte si zde snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu. Pokud vás během dne přepadne hlad či chuť, můžete je zahnat některou ze specialit na jídelním lístku v restauraci vedlejšího Ensana Thermal Hotelu.

Kde budete relaxovat?

Během pobytu máte přes vyhřívanou chodbu přímý přístup do jednoho z nejmodernějších a největších lázeňských areálů v Budapešti v sousedním lázeňském hotelu Thermal Margaret Island. Najdete v něm například venkovní i krytý plavecký bazén, termální bazén s léčivou vodou (37 – 38 °C), termální gymnastický bazén, bazén s podvodní trakcí, rekreační a Kneippův bazén. V saunovém světě se prohřejete ve finské, parní, infračervené či aroma sauně. Dopřát si můžete některou ze široké nabídky masáží a lázeňských či kosmetických procedur. Součástí areálu je také solarium, sluneční terasa a odpočinková zóna.

Něco navíc

Margaretin ostrov nabízí zcela ideální podmínky pro běh. Nachází se na něm totiž jedna z nejkrásnějších běžeckých tras v kulisách ostrovního parku. Využít můžete také hotelové fitness o rozloze 400 m².

Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel****

Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel****

Margitsziget , Budapešť
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 25 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování placené 10 - 14 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
1,2 km

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Lázně v Budapešti
Lázně v Budapešti
Rybářská bašta
Rybářská bašta
Tropicarium
Tropicarium