Spojte návštěvu historické Budapešti s luxusním pobytem v resortu s vlastním wellness. Čekají vás bazény s termální vodou, vířivka, sauna i parní lázeň. Každé ráno bohatě posnídáte a čekají vás také skvělé večeře. Děti do 6 let včetně přistýlky a stravy zdarma.

O ubytování

Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel **** se nachází v nádherném prostředí plném zeleně na Margaretině ostrově v centru Budapešti. Hotel vás ihned uchvátí elegantní architekturou ve stylu fin-de-siècle i panoramatickými výhledy na Dunaj. Samotný Margaretin ostrov je nádherný park se spoustou možností sportovního vyžití i řadou zajímavostí. Najdete na něm například duhovou fontánu, lázně, malinkou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž nebo památník ke 100. výročí sjednocení Budapešti z roku 1973. Při pobytu v maďarské metropoli byste rozhodně neměli vynechat návštěvu Budínské hradu, Rybářské bašty (7 km) a budovy maďarského parlamentu (4 km). Čtvrť kolem Budínského hradu a malebné břehy Dunaje plné restaurací, kaváren a muzeí jsou na Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji zařízeném moderně, avšak evokujícím atmosféru přelomu 19. a 20. století. Potěší vás výhled na okolní zeleň či na řeku Dunaj. K vašemu dokonalému komfortu budete mít k dispozici extra velkou manželskou postel, klimatizaci, LCD televizi, WiFi připojení, minibar a vlastní koupelnu s lázeňskými ručníky, župany, pantoflemi a fénem. Nechybí ani rádio, telefon, nástěnné zrcadlo, rychlovarná konvice, psací stůl a posezení se stolkem. Některé z pokojů mají balkon.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se můžete těšit na jídla maďarské i mezinárodní kuchyně připravovaná z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin. Na své si přijdou milovníci lehkých a zdravých pokrmů. Vychutnáte si zde snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu. Pokud vás během dne přepadne hlad či chuť, můžete je zahnat některou ze specialit na jídelním lístku nedaleké restaurace Széchenyi.

Kde budete relaxovat?

Během pobytu máte přes vyhřívanou chodbu přímý přístup do jednoho z nejmodernějších a největších lázeňských areálů v Budapešti v sousedním lázeňském hotelu Thermal Margaret Island. Najdete v něm například venkovní i krytý plavecký bazén, termální bazén s léčivou vodou (37 – 38 °C), termální gymnastický bazén, bazén s podvodní trakcí, rekreační a Kneippův bazén. V saunovém světě se prohřejete ve finské, parní, infračervené či aroma sauně. Dopřát si můžete některou ze široké nabídky masáží a lázeňských či kosmetických procedur. Součástí areálu je také solarium, sluneční terasa a odpočinková zóna.

Něco navíc

Margaretin ostrov nabízí zcela ideální podmínky pro běh. Nachází se na něm totiž jedna z nejkrásnějších běžeckých tras v kulisách ostrovního parku. Využít můžete také hotelové fitness o rozloze 400 m².

Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel****

Ensana Grand Margaret Island Health Spa Hotel****

Margitsziget , Budapešť
Maďarsko

+36 1 889 4777

sales.th@hu.ensanahotels.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 25 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování placené 10 - 14 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
1,2 km

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Lázně v Budapešti
Lázně v Budapešti
Vánoční trhy v Budapešti
Vánoční trhy v Budapešti
Tropicarium
Tropicarium