Ubytujte se v klidném Hotelu Na Skalkách *** v CHKO Beskydy, rekreační část Nového Jičína je ideální pro váš odpočinek i zábavu s dětmi. V rámci pobytu si pochutnáte na polopenzi, získáte vstup do krytého bazénu a slevu na vstup do zámeckého muzea.

O ubytování

Hotel Na Skalkách *** leží v CHKO Beskydy 15 minut od Nového Jičína. Jen cca 3 km od hotelu se nachází Národní park Svinec spolu s krásnou Oční studánkou. K nejvýznamnějšímu historickému bodu, Zřícenině hradu Starý Jičín, to budete mít cca 5 km a do Štramberka (nejen) za štramberskýma ušima 10 km.

Kde budete spát?

Pokoje jsou zařízené starožitným nábytkem, LCD TV, rádiem, WiFi připojením a vlastní koupelnou s fénem. Na pokoje je možné umístit přistýlku pro děti.

Na čem si pochutnáte?

Součástí areálu je restaurace zaměřená na tradiční českou kuchyni. Jídla se připravují z kvalitních surovin, jako je domácí sádlo, olivový olej či máslo.

Cestujete s dětmi?

Pro nejmenší návštěvníky je tu dětské hřiště.

Něco navíc

Hotel Na Skalkách stojí uprostřed velké zahrady, kde hosté můžou využívat gril, multifunkční tenisové a volejbalové hřiště nebo minigolf.

Hotel na Skalkách ***

Hotel na Skalkách ***

Skalky 932/50 , Nový Jičín
Česká republika

+420 773 626 408

hotelnaskalkach@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fén

Tipy na výlet

Štramberk

ŠtramberkTip na výlet

Pohádkové městečko Štramberk najdete v krásné přírodě Lašské brány Beskyd a okouzlí vás na první pohled. Nad uličkami s dřevěnými roubenými domky se tyčí pozůstatky hradu s válcovou věží Trúbou, ze které budete mít výhled do širého okolí Štramberku nazývaného také díky jeho malebnosti Moravským Betlémem. Na náměstí navštivte muzeum s více jak 450 loutkami i expozici figurín významných osobností města. Jednou z nich je například uznávaný malíř pravěku Zdeněk Burian, jehož tvorbu vystavuje další muzeum.

Co by vám také nemělo ujít:

  • Městský pivovar, kde se vaří domácí kvasnicové pivo Trubač
  • Minizoo Aqua Terra

Až se posilníte voňavým perníkovým Štramberským uchem, vydejte se po Lašské naučné stezce na Bílou horu, do starého vápencového lomu s botanickou zahradou nebo na vrch Kotouč s jeskyní Šipka, která Štramberk proslavila archeologickými objevy.

Více informací
Štramberské uši
Štramberské uši
Kopřivnice
Kopřivnice
Technické muzeum Tatra
Technické muzeum Tatra