Romantické zážitky si můžete dopřát na dovolené v Hotelu Lions *** na Rakovnicku. A co k tomu patří? Neomezený vstup do moderního vodního wellness s bazénem a saunou, all inclusive nápoje a strava s neomezeným zmrzlinovým bufetem a také 3 úžasné relaxační procedury. K tomu si užijete 50% slevu na balneo procedury a 20% slevu na masáže.

O ubytování

Hotel Lions se nachází v krásné středočeské vesničce Nesuchyně nedaleko středočeského Rakovníku (13 km). Na první pohled vás určitě zaujme okolní krajina, jezírko a dvě sochy lvů, které během pobytu hlídají váš klidný spánek.

Na královský hrad Křivoklát (28 km) v CHKO Křivoklátsko dojedete autem přibližně za 30 minut.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z pokojů typu Standard Komfort nebo (za příplatek) Superior Lux Komfort. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, WiFi a vlastní koupelnou se sprchou. Pokoje Superior Lux Komfort jsou ale prostornější a mají přímý výhled na jezírko.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí speciality z české i mezinárodní kuchyně. Snídaně i večeře se zde podávají formou bufetu, večer vás potěší také neomezená konzumace zmrzliny a bohatý výběr tuzemských i zahraničních vín v hotelové vinotéce.

Kde budete relaxovat?

Přímo v areálu hotelu můžete využít služeb wellnes balneo centra. Odpočiňte si ve zrekonstruovaném bazénu, aromatické parní sauně nebo některé z wellness procedur a masáží (čokoládová koupel, pivní koupel, rašelinový zábal, oxygenoterapie a další).

Něco navíc

Součástí hotelu jsou hřiště a prostory pro mnoho pohybových aktivit. Zahrát si můžete badminton, stolní tenis, squash, pétanque, adventure golf, plážový volejbal, tenis nebo nohejbal.

Hotel Lions ***

Hotel Lions ***

Nesuchyně 31 , Mutějovice
Česká republika

+420 313 575 452

info@stredisko-nesuchyne.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

CHKO Křivoklátsko

CHKO KřivoklátskoTip na výlet

CHKO Křivoklátsko, nebo také kraj českého spisovatele Oty Pavla, který sem zasadil děj své knihy Smrt krásných srnců, je i biosférickou rezervací UNESCO a ptačí oblastí v rámci soustavy Natura 2000. Rozkládá se v západní části Středočeského kraje a téměř dvě třetiny jeho rozlohy pokrývají neproniknutelné listnaté a smíšené lesy. Středem CHKO vede kaňonovité údolí řeky Berounky.

Co byste neměli na Křivoklátsku minout:

  • Středověké hrady Křivoklát a Točník
  • Zámky Zbiroh a Lány
  • Přírodní rezervaci Skryjská jezírka
  • Zapomenout byste neměli ani na hradní zříceniny Týřov a Jenčov, lidovou památku Hamousův statek ve Zbečně či sklárnu RÜCKL CRYSTAL v Nižboře.

Pokud hledáte odpočinek v přírodě, projděte si CHKO Křivoklátsko po některé z mnoha značených tras skrze lesy či v zaříznutých údolích potoků. Vodáci by si pak určitě neměli zapomenout sjet řeku Berounku.

Více informací
Křivoklát
Křivoklát
Rakovník
Rakovník
Přírodní rezervace Skryjská jezírka
Přírodní rezervace Skryjská jezírka