Romantické zážitky si můžete dopřát na dovolené v Hotelu Lions *** na Rakovnicku. A co k tomu patří? Neomezený vstup do moderního vodního wellness s bazénem a saunou, all inclusive nápoje a strava s neomezeným zmrzlinovým bufetem a také 3 úžasné relaxační procedury. K tomu si užijete 50% slevu na balneo procedury a 20% slevu na masáže.

O ubytování

Hotel Lions *** se nachází v krásné středočeské vesničce Nesuchyně ležící mezi královskými městy Rakovník a Slaný. Pohostinná a klidná okolní krajina nabízí pestré možnosti sportovního a turistického vyžití. K tomu na vás během pobytu čeká spousta dobrého jídla a moderní wellness.

Okolím hotelu vede spousta značených výletních tras. Vydejte se po nich například po přírodních krásách nedaleké CHKO Křivoklátsko (12 km), která byla zařazena mezi biosférické rezervace UNESCO. V její západní části váš okouzlí Skryjská jezírka (41 km), kde Zbirožský potok vytváří vodopád. Za krásnými výhledy na chráněnou oblast se vydejte na zříceninu hradu Týřov (37 km). Rozhodně byste neměli vynechat ani impozantní hrad Křivoklát (28 km), kde je k vidění nádherná hradní kaple, expozice gotického umění, bohaté fürstenberské muzeum, proslulé vězení a mučírny s mučicími nástroji i vysoká věž s loveckými sbírkami. Pro rodiny s dětmi a fanoušky železnic a vlaků je ideálním cílem výletu železniční muzeum v Lužné (10 km).

Chloubou nedalekého města Rakovník (14 km) jsou dvě gotické brány středověkého opevnění, kterými projdete do působivého starobylého jádra plného památek. V centru dalšího krásného města Slaný (32 km) zase můžete obdivovat zbytky městských hradeb s Velvarskou bránou, barokní radnici s 40 metrů vysokou věží nebo si prohlédnout sbírky vlastivědného muzea. Cestou do Slaného doporučujeme udělat zastávku u obce Klobuky, kde je k vidění největší menhir v Česku zvaný Kamenný pastýř (35 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou. O váš klidný spánek se postarají pohodlné postele se zdravotními matracemi a kvalitním ložním prádlem. Dále je součástí vybavení televize, WiFi připojení a psací stůl. Na pokoj je možné umístit přistýlku pro třetí osobu.

Za příplatek je možné ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Superior Lux s vlastní koupelnou. Tento pokoj hostům kromě rozlohy 45 m² nabízí také krásný výhled na jezírko. Na pokoj je možné umístit přistýlku pro třetí osobu.

Na čem si pochutnáte?

Během pobytu si přijdou na své všichni milovníci dobrého jídla. V moderní hotelové restauraci si každé ráno pochutnáte na pestré snídani ve formě bufetu. Večer se pak můžete těšit na vydatnou bufetovou večeři zahrnující polévku, salátový bufet, teplý bufet a neomezenou konzumaci zmrzliny po celou dobu večeře. Milovníky vína potěší také jeho neomezená konzumace od 10 do 21 hodin.

Hosté se stravováním all inclusive si navíc každý den pobytu dopřejí servírovaný oběd v podobě polévky a hlavního jídla. K tomu mohou od 10 do 21 hodin neomezeně konzumovat nealkoholické nápoje a v době večeře také vybrané alkoholické nápoje (pivo, víno, vodka, rum a další).

Kde budete relaxovat?

Dokonalým místem pro nerušený odpočinek je moderní wellnes balneo centrum. Jeho součástí je vnitřní bazén s perličkovými schody a aromatická parní sauna. Pokud zatoužíte po relaxaci v soukromí, využijte privátní vířivky.

Dopřát si můžete také wellness procedury, jako různé druhy masáží, koupelí, zábalů, oxygenoterapii a další.

Něco navíc

Hotel nabízí skvělé zázemí pro všechny sportovce a aktivní jedince. Součástí areálu je velké hřiště na adventure golf a sportovní hala, kde si můžete zahrát badminton, squash či stolní tenis. Dále zde najdete multifunkční a volejbalové hřiště, tenisový kurt a hřiště na pétanque. Využít můžete také možnosti zapůjčení kola či koloběžky.

Hotel Lions ***

Hotel Lions ***

Nesuchyně 31 , Mutějovice
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,4 km