Romantické zážitky si můžete dopřát na dovolené v Hotelu Lions *** na Rakovnicku. A co k tomu patří? Neomezený vstup do moderního vodního wellness s bazénem a saunou, all inclusive nápoje a strava s neomezeným zmrzlinovým bufetem a také 3 úžasné relaxační procedury. K tomu si užijete 50% slevu na balneo procedury a 20% slevu na masáže.

O ubytování

Hotel Lions se nachází v krásné středočeské vesničce Nesuchyně nedaleko středočeského Rakovníku (13 km). Na první pohled vás určitě zaujme okolní krajina, jezírko a dvě sochy lvů, které během pobytu hlídají váš klidný spánek.

Na královský hrad Křivoklát (28 km) v CHKO Křivoklátsko dojedete autem přibližně za 30 minut.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 107 moderně zařízených pokojů. Kromě 7 apartmánů disponuje hotel dvěma typy pokojů - Standard Komfort a Superior Lux Komfort.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, WiFi a vlastní koupelnou se sprchou. Za příplatek je možné se ubytovat v prostornějším pokoji s větší manželskou postelí a výhledem na jezírko.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí speciality z české i mezinárodní kuchyně. Snídaně i večeře se zde podávají formou bufetu, večer vás potěší také neomezená konzumace zmrzliny a bohatý výběr tuzemských i zahraničních vín v hotelové vinotéce.

Kde budete relaxovat?

Přímo v areálu hotelu můžete využít služeb wellnes balneo centra. Odpočiňte si ve zrekonstruovaném bazénu, aromatické parní sauně nebo některé z wellness procedur a masáží (čokoládová koupel, pivní koupel, rašelinový zábal, oxygenoterapie a další).

Něco navíc

Součástí hotelu jsou hřiště a prostory pro mnoho pohybových aktivit. Zahrát si můžete badminton, stolní tenis, squash, pétanque, adventure golf, plážový volejbal, tenis nebo nohejbal.

Hotel Lions ***

Nesuchyně 31 , Mutějovice
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

CHKO Křivoklátsko Tip na výlet

CHKO Křivoklátsko, nebo také kraj českého spisovatele Oty Pavla, který sem zasadil děj své knihy Smrt krásných srnců, je i biosférickou rezervací UNESCO a ptačí oblastí v rámci soustavy Natura 2000. Rozkládá se v západní části Středočeského kraje a téměř dvě třetiny jeho rozlohy pokrývají neproniknutelné listnaté a smíšené lesy. Středem CHKO vede kaňonovité údolí řeky Berounky.

Co byste neměli na Křivoklátsku minout:

  • Středověké hrady Křivoklát a Točník
  • Zámky Zbiroh a Lány
  • Přírodní rezervaci Skryjská jezírka
  • Zapomenout byste neměli ani na hradní zříceniny Týřov a Jenčov, lidovou památku Hamousův statek ve Zbečně či sklárnu RÜCKL CRYSTAL v Nižboře.

Pokud hledáte odpočinek v přírodě, projděte si CHKO Křivoklátsko po některé z mnoha značených tras skrze lesy či v zaříznutých údolích potoků. Vodáci by si pak určitě neměli zapomenout sjet řeku Berounku.

Více informací
Křivoklát
Rakovník
Přírodní rezervace Skryjská jezírka