Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Emil ?.)

Ubytovanie bolo v poriadku, raňajky boli rôznorodé a chutné, každý si našiel svoje. Majiteľa by som chcel pochváliť, mal vynikajúci prístup, mínusom bola iba drzá recepčná, ale to sa dá vždy zmeniť :) .

Skvělé (Pavlína K.)

Odpovídá popisu, se službami, s personálem velmi spokojeni. Doporučíme cenu, služby.

Vynikající (miluse O.)

Byli jsme moc spokojeni, prostředí dobré, snídaně odpovídající ceně, ale nejvíce jsme byli spokojeni s personálem, poradili, nabídli slevy atd. Obvzlášť paní recepční - plavčice tj. takové milé sluníčko.

Skvělé (Karel F.)

Vše bylo podle očekávání, personál OK, výlety dle počasí. Asi při víkendovém pobytu je nejlepší si zajet třeba na Štrbské pleso.

Vynikající (Ilona A.)

Vše odpovídalo popisu. (Příjemní, ochotní lidé na penzionu; bohaté bufetové snídaně - neustále doplňované).

Vynikající (ANNA K.)

Využívám tento hotel často a vždy se setkávám s příjemným personálem, čistotou, výbornou, bohatou stravou. Návštěva blízkých lázní LUČKY, přírodní vodopád pod VELKÝM CHOČEM je příjemná změna :).

Vynikající (Vladimír P.)

Ubytování velmi slušné, personál výborný, chybička v programovém vybavení televize.

Vynikající (Jana Šindlerová ?.)

V hotelu se nám líbilo, klidné prostředí. Pokoj byl útulně zařízený a čistý. Se službami jsme byli také spokojeni. Snídaně byly vynikající, jídlo bylo doplňováno pečivo čerstvé. Personál byl velmi vstřícný a milý.

Skvělé (Marie H.)

Ubytování bylo celkem dobré, jen teplota v pokoji dosti nízká, vzhledem k počasí bych uvítala tepleji.

Skvělé (Ivana ?.)

Velmi milý a ochotný personál, ubytování průměrné, doporučuji vzít si osušky, k použití jsou pouze malé ručníky, sleva do termálu v době našeho pobytu neplatila.