Spojte návštěvu historické Budapešti s luxusním pobytem v resortu s vlastním wellness. Čekají vás bazény s termální vodou, vířivka, ale také sauna i parní lázeň. Každé ráno bohatě posnídáte a čekají vás také skvělé večeře formou bufetu. Děti do 6 let včetně přistýlky a polopenze zdarma.

O ubytování

Ensana Thermal Margaret Island **** se nachází v klidné a přírodou obklopené lokalitě Margaretina ostrova v centru Budapešti. Samotný Margaretin ostrov je nádherný park se spoustou možností sportovního vyžití i řadou zajímavostí. Najdete na něm například duhovou fontánu, lázně, malinkou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž nebo památník. Během pobytu v maďarské metropoli byste rozhodně neměli vynechat návštěvu Budínského hradu, Rybářské bašty (7 km) a budovy parlamentu. Překrásné noční panorama na celé město budete mít ze Széchenyiho řetězového mostu (5 km). Čtvrť kolem Budínského hradu a malebné břehy Dunaje plné restaurací, kaváren a muzeí jsou na Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém klimatizovaném pokoji Premium o rozloze 24 m² s balkónem a výhledem do parku nebo na Dunaj. Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, rádiem, telefonem, trezorem, minibarem, rychlovarnou konvicí a vlastní koupelnou s fénem a županem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Platán podávají jídla tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně se zaměřením na zdravou stravu. Vychutnáte si snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu. Přes den vám rádi připraví osvěžující nápoj, vynikající kávu i lehké občerstvení v hotelovém bistru Boróka.

Kde budete relaxovat?

Hotelové wellness centrum je jedním z nejmodernějších a největších lázeňských areálů v Budapešti, a tak se můžete těšit na skutečně dokonalý odpočinek. Najdete v něm 5 bazénů: termální s vodou o teplotě 37 - 38 °C, krytý (27 - 28 °C) a nekrytý (27 - 28 °C) plavecký bazén, rekreační bazén (33 - 34 °C) a bazén na tělocvik (33 - 35 °C). Součástí saunového světa jsou finská, infra, parní a aroma sauna. Dále se těšte na solnou jeskyni, Kneippův chodník, sluneční terasu, odpočinkovou zónu a solárium. Dopřát si můžete také širokou nabídku masáží a kosmetických i lázeňských procedur. Aktivní jedinci si mohou dát do těla ve fitness o rozloze 400 m².

Něco navíc

Prostředí Margaretina ostrova nabízí ideální podmínky pro sportovce. Na své si přijdou milovníci běhu i cyklistiky, kteří mohou po zelené stezce objevit všechny krásy tohoto místa. K dispozici je rovněž hotelové fitness a venkovní tělocvična.

Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel ****

Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel ****

Margitsziget , Budapešť
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 25 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
10 - 14 €/den.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
1 km

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Lázně v Budapešti
Lázně v Budapešti
Rybářská bašta
Rybářská bašta
Tropicarium
Tropicarium