Potřebujete se uvolnit? Zajeďte si do lázní Demjén a využijte neomezený vstup do termálního wellness v Barrico Thermal Hotelu. Ubytováni budete v elegantním pokoji Comfort, čeká vás polopenze a bazény, sauny i solná místnost. K místním lázním je to jen 800 metrů.

Relaxační pobyt v hotelu s termálním wellness

Barrico Thermal Hotel stojí v maďarském lázeňském městě Demjén a nabízí komfortní ubytování i odpočinek ve wellness. Otevřen byl v srpnu 2019, takže vše je spolehlivě nové a moderní.

Pokoje Comfort jsou umístěné v budově s wellness a restaurací. Jsou klimatizované a k jejich zařízení patří LED TV, telefon, minibar, trezor a koupelna se sprchou, WC a fénem.

Pokoje Superior jsou umístěné ve srubové budově a svým designem působí relaxačně až romanticky. Mají stejné vybavení jako pokoje Comfort, ale mají jiný design. Navíc si užijete také vlastní balkón.

Vynikající kuchyně i odpočinek v bazénu

Po celou dobu pobytu vás čeká lahodná polopenze s výběrem z maďarských i mezinárodních jídel, v nabídce jsou i veganská a vegetariánská jídla a jídla pro děti. V nabídce restaurace nechybí ani vynikající víno z vinařské oblasti Eger.

Hotel se může pochlubit wellness zázemím s termální vodou o teplotě 34 - 38 °C, která má blahodárné účinky na zdraví, působí protizánětlivě, uvolňuje svaly a posiluje imunitu. Vstup do termálních bazénů máte během pobytu neomezený, stejně jako využití finské sauny, relaxační galerie a solné místnosti.

Tipy na výlet

Lázně Demjén

Navštivte nejmladší lázně v okolí - lázně Demjén byly otevřeny roku 2010. Termální voda s teplotou 68 °C vyvěrá z hloubky 690 metrů. Najdete zde 6 venkovních bazénů, 2 kryté bazény s termální vodou a různé atrakce pro děti i relaxační prvky pro jejich rodiče. Celodenní vstup pro dospělého stojí 1690 HUF (148 Kč).

Lázně Egerszálok

Termální lázně Egerszálok se mohou pochlubit unikátním pramenem vyvěrajícím z hloubky 410 metrů o teplotě 65 - 69 °C. V lázních najdete 17 bazénů a různé atrakce. Místní raritou je solný kopec s plochými jezírky, který zformoval termální pramen. Celodenní vstup do lázní pro dospělého stojí 4 500 HUF (394 Kč).

Eger

Eger je nejen známým lázeňským městem, ale také místem s mnoha historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Starobylý hrad, muzeum Beatles či astronomické muzeum, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality a ta nejlepší místní vína, prostě ideální lokalita pro pohodovou dovolenou.

Barrico Thermal Hotel ****

Tölgyfa u. 5, Demjén
Maďarsko

+36 36 796 266

info@barricohotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno