• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Oceněný Horský hotel Čeladenka ****

K parádní dovolené v Beskydech vám chybí jen to správné ubytování. A tím je Horský hotel Čeladenka ****, který najdete v obci Čeladná. Hotel byl v letech 2015, 2016 i 2017 oceněn jako nejlepší hotel Moravskoslezského kraje. Těšte se tedy na krásné prostředí, profesionální služby i vynikající stravu.

V hlavní budově hotelu najdete nově zrekonstruované pokoje, recepci a restauraci. Dále jsou tu horské a apartmánové domy. Ubytováni budete v komfortních dvoulůžkových pokojích s dřevěným nábytkem, SAT TV, WiFi připojením, vlastní koupelnou a parádním výhledem do údolí.

Restaurace, kde si pochutná naprosto každý

V hotelové restauraci si pochutnáte na české kuchyni i výtečných domácích dezertech a z nabídky originálních alkoholických i nealkoholických nápojů si určitě vyberete. Kromě prostorné restaurace je tu také letní terasa a lobby bar.

Restaurace se může pyšnit prestižním titulem „Maurerův výběr Grand Restaurant“.

Přepychové Lesní lázně pro dokonalý odpočinek

K hotelu patří také místo přímo stvořené k relaxaci - Lesní lázně, které mají venkovní a vnitřní část. Jejich součástí je finská sauna, infrasauna, vířivka a Kneippův chodník. Dále je tu perličková koupel. Dopřát si můžete i různé procedury jako masáže, FIJI rituály, kosmetická ošetření a další.