Recenze a hodnocení: Wellness Hotel Březůvky (Luhačovice)

2,9/5
(Celkem 28 hodnocení)Dobré
Březůvky, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

2,9/5

Personál

3,6

Interiér hotelu

2,5

Lokalita hotelu

4

Strava

4

Služby hotelu

2,9
4/5  
(Petr H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2023
Hotel na krásném místě, ale už asi něco pamatuje
5/5  
(Radek N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2022
Byli jsme již podruhé a velká spokojenost. Hlavně velmi klidné místo a perfektní personál.
4/5  
(Marcela P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2022
Byli spokojeni, interiér chodeb by mohl být světlejší
3/5  
(Roman T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2022
Personál hotelu úplně parádní, akorát postele hrozně tvrdé a vybavení staré, ale my nejsme nároční, takže super. Jediné nás štvalo, že tam nebylo kam jít, museli jsme za zábavou jezdit daleko.
2/5  
(Jaromír R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2022
V hotelu by to chtělo zainvestovat, je vidět, že má nejlepší léta už za sebou, strava slušná, snad více zeleniny, služby jako je úklid zcela žádné, děvčata v kuchyni a obsluha se snažily.
4/5  
(Miroslava H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2022
Okolí krásné. Možno vyjíždět na cesty. V místě téměř nic. Pobyt popisu i náhledu vůbec neodpovídal. Obdrželi jsme vše z kupónu(ubytování, stravu). Wellness pochybuji. Na výlety včetně pobytu jen s autem. Dostupnost bez auta hrůza. A nezapomeňte keš. V dnešní době nemají ani platbu kartou((zaostalí). Majitelé velmi laxní oproti vstřícnému personálu. Nebýt nich .......
2/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2022
Chybí závěsy, nelze zatemnit, vedro... Silně protékající wc. Vstup do bazénu omezen časově, tj. do 19h.
5/5  
(Patrik P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 6. 2022
Rodiče pro které byl pobyt dárkem přijeli odpočatí a spokojeni.
4/5  
(Jan M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2022
S pobytem jsme byli spokojeni, služby odpovídaly ceně.Za nedostatek považujeme nemožnost platby kartou a nefungující WiFi na pokoji.
3/5  
(Petra O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2022
Obsluha, jídlo a lokalita byla perfektní. Hotel omšelý, nefunkční sauna a wifi pouze na recepci.
1/5  
(JINDŘICH S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2022
Nejhorší pobyt za posledních 25 let. Pokoj jsme neobdrželi dle voucheru, na pokoji nebyl žádný koš na odpadky, nic na sezení, hrozná válenda se širokými okraji, ze které se těžko slézalo. V podkroví hrozné vedro, velká rohová vana na pokoji, i když jsme měli normální koupelnu se sprchou. Rautík na kulečníkovém stole, večeře bez polévky a malé porce, nebyl toaletní papír na pokoji atd. No hrůza. Jeďte se podívat na pokoj 209 a přestaňte tento wellnes raději nabízet.
1/5  
(Sarka a Milos L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2022
Že bylo vybavení hotelu staré a ošuntělé, to by se dalo zkousnout, ale to, že v pokoji byla nepříjemná zima, hnusné vlhko, všechno provlhlé a načichlé zatuchlinou, pokud ne přímo plísní, to bylo skutečně neomluvitelné. Když jsme si stěžovali, řekla nám slečna, že si máme otevřít okno. Teprve, když jsme se rozhodli, že odjedeme, dala nám majitelka přímotop. Tím jsme pokoj aspoň částečně vyhřáli a vysušili. Další výhrady máme ke stavu slibovaného wellness. Bazén byl kalný a špinavý, nepomohlo ani to, že tam denně pouštěli čisticí vysavač. A vířivka? Do toho smradlavého špinavého hnusu bych nenamočila ani nohu. Sice krásně barevně nasvícená a teplé, ale odporně špinavé. Je to škoda, protože právě na wellness, volně přístupný po celý den, jsme se nechali nalákat a museli jsme se jezdit koupat do Luhačovic.
2/5  
(Svatava A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 5. 2022
Fotografie na webových stránkách neodpovídají realitě, jedná se o hodně RETRO hotel, okolí je docela zanedbané... :o( Stačilo by oživit okolí hotelu květinami - alespoň v truhlících u vchodu. Personál však milý, vstřícný, jídlo chutné.
4/5  
(Radek N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2022
Vynikající lokalita. Klid , krásný výhled na okolí a příjemný personál.
2/5  
(Anna Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 5. 2022
Hotel i okolí neudržovaný - zanedbaný. Personál v pohodě.
1/5  
(Dagmar K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 5. 2022
Wellness Březůvky - je hotel v dezolátním stavu, kde nic nefunguje a měl by se zavřít a ne poskytovat welness. Všude je špína, popraskané zdi, neskutečně špinavá, zablácená okna, Nikde se skoro nesvítí, takže chodbami jdete téměř po tmě. Na pokojích příšerná zima, k sezení pouze prasklé proutěné křeslo na kterém se nedalo ani sedět. V koupelně nefungující zásuvka, světlo nad zrcadlem nefunguje, rozpadlé skříně vypadávající z pantů. Ručník jsme dostali děravý a flekatý. Wifi funguje pouze v restauraci, ale jinak nikde jinde. Bazén ledový, ze kterého trčely jen hadice. Vířivka v celku v pohodě, ale vypadávají už z něho opěrky . Rezavé bodovky na stropě, u vířivky sprcha špinavá. Sauna tak páchla, že jsme neměli ani odvahu ji vyzkoušet. Majitelé nebyli nijak příjemní, kromě servírky a údržbáře, ti byli naopak velmi vstřícní a milí. Nádherné okolí. Z venku vypadá hotel velmi pěkně. Jídlo v celku dobré, slabší výběr večeří. Celkově obrovské zklamání a nikdy by jsme se tam už nevrátili!!
3/5  
(JANA O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2022
okolí hotelu ještě nepřipravené na pobyty,neuklizeno,na pokoji nebyly žádné toaletní papíry,museli jsme si o ně říct,ani žádné skleničky v koupelně na zubní hygienu,strava dobrá,personál nic moc,ale doporučili by jsme na výlery např.Zlín,nebo ZOO
5/5  
(František B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 5. 2022
Výborná kuchyně a milý personál :-)
3/5  
(Miroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 4. 2022
Prostředí hotelu by potřebovalo dost změn.Postele na stupínku jsou pro starší rekreanty dost problematické,mělo by to být uvedeno ve foto nabídce,v koupelně nelze zapnout topení a není nic na pověšení županu,osušky....,v restauraci je obědvání pro starší klienty opět problémem-vsoukat se za stůl na pohovku a v nepohodlné pozici jíst.Personál hotelu servírka,údržbář a uklizečka dělají svou práci na jedničku-navíc poradí pomohou.Velké díky.Wellness je veliké plus-po plavání bývá hlad i chut na něco dobrého,bohužel možnost si něco na zub koupit není.
5/5  
(Monika C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 4. 2022
Velká spokojenost se vším.
2/5  
(Helena Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2022
Prostředí tohoto hotelu se nám tentokrát nelíbilo. Na pokojích zima, špinavé koberce, bazén studený. Personál hotelu byl vstřícný, strava dobrá.
3/5  
(Karla B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2022
Na prostředí hotelu se dosti podepsal zub času. V ložnici chyběly noční stolky a lampičky. Jen slabé světlo na stropě nám neumožňovalo číst. V nově zrekonstruované koupelně (byla opravdu moderní), chyběly háčky na ručníky. Obědy hotel nevařil a muselo se na ně někam dojíždět. Bazén byl plavecký (24°) ale vířivka nám udělala radost. Čistá a podsvícená ve skále nám zlepšila náladu. Personál hotelu byl milý a vstřícný. Okolní příroda moc hezká. Na výletě jsme byli v blízkých Luhačovicích a užili jsme si ho.
1/5  
(Věra N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 4. 2022
Velmi špatné - v hotelu zima a vše staré a špinavé !! Nánosy prachu na zábradlí na chodbách. V pokojích staré hnusné deky a ještě horší povlečení. Všude tmavé malby (bývalý bordel, nebo co?)Obsluhující - legíny s kočkami k tomu károvaná košile. Strašné. Kolem se potuloval špinavý údržbář. Říkali jsme mu ať nám dá na terasu židle a stoly, prý to připravuje...Tento pobyt byl omyl a škoda peněz. Doporučuji stáhnout z nabídky.
2/5  
(David Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 3. 2022
Okolí krásné. Hotel neudržovaný, temný, umolousaný. Vyviklaná kování dveří, prach, okna zkřížená, splachování a odtoky otřesné (např. dveře na WC u vířivky nejdou dovřít a WC nesplachuje). Sauna mimo provoz. Vířivka a televize s problémy a bez přičinění personálu jakš takš ovladatelné. WiFi funguje pouze v restauraci. Na pokoji zima taková, že jsme chtěli odjet, teprve na vyžádání jsme dostali přímotop, nemít s sebou vlastní deky, pobyt odstonáme. Žádné mýdlo ani šampon, v koupelně jeden prázdný rozbitý dávkovač. Strava výtečná - majitelka je zjevně výborná kuchařka. Snídaně formou bohatého švédského stolu, večeře výběr ze dvou jídel.
1/5  
(Kateřina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2022
Pobyt jsme ukoncili po prvni noci, jelikoz na pokoji byla takova zima, ze to opravdu bylo nesnesitelne. Pokyb katastrofalni, uz nikdy vice.!!!
2/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2022
Výborná lokalita, ubytování pro nenáročné. Wifi v restauraci, netekla nám teplá voda. Voda ve vířivce sice teplá, ale dost znečistěná, plná bílého písku. Takže jednou a stačilo.
4/5  
(Miroslav Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 1. 2022
Přesto, že je hotel starší, vše bylo pěkně uklizené. Bazén velký, vířivka teplá. Pouze byla pokažená sauna, ovšem nekázní návštěvníků. Zkratovali topné těleso nedovoleným zákrokem. Jídlo výborné, služby taktéž. Doporučujeme.
2/5  
(Ivana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 12. 2021
Pobyt rozhodně neodpovídal popisu, v žádném případě nečekejte luxus čtyřhvězdičkového hotelu. Jedná se o samostatně stojící objekt za vesnicí, který zažil svoji největší slávu zřejmě někdy v 90. letech, od té doby chátrá a je neudržovaný. Navíc první den byla v objektu zima, druhý už to bylo v pohodě, třetí už se zase topení asi vyplo, protože po našem odjezdu už další hosté nenastupovali. Co se týče stravy, snídaně skromnější, ale dalo se vybrat, chybělo ovoce, čistá voda. Večeře byly servírované, výběrem ze dvou menu, klasika - řízek, guláš, salát s kuřecími stripsy, těstoviny se špenátem. Wellness omšelé, rovněž neudržované, v bazénu i ve whirpoolu pořádná dávka chloru. Pokoje jakž takž uklizené, ale při bližším pohledu se chybičky vloudily... Rozhodně nelze doporučit.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet