Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Recenze a hodnocení: Wellness Hotel Březůvky (Luhačovice)

2,7/5
(Celkem 6 hodnocení)Dobré
Březůvky, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

2,7/5

Personál

3,5

Interiér hotelu

2,5

Lokalita hotelu

3,2

Strava

3,2

Služby hotelu

2,7
4/5  
(Jan H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2024
Příjemný a ochotný personál přidal povlečení a poradil s programy na televizi. Poradil s výlety do okolí Zlín Luhačovice Přehrada Pozlovice zoo Lešná Vizovice nutno mít auto vše do 10 km.
5/5  
(Milan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 5. 2024
Všechno bylo perfektní. Personál maximálně vstřícný, strava- super-porce (pro nás) nadměrné. Ubytování - čisto, fajn, vše co potřebujete, - je však stále ještě vidět minulost hotelu. Krásný rozhled do okolí, blízko ZOO Lešná, Luhačovice, Kroměříž ap.
1/5  
(Jiří S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 4. 2024
Jednu hvězdičku dávám pouze za ochotu a přístup personálu či majitelů a dobrou první večeři. V tom ostatním naprosto souhlasím s písemným hodnocením českých účastníků pobytu přede mnou. Nepoužitelný bazén, zatuchlá vířivka atd ...
Reakce hotelu
Vážený zákazníku, velmi nás mrzí, že v době vašeho pobytu nebylo možné bazén v našem hotelu použít. Je samozřejmostí, že chceme, aby u nás zákazníci byli vždy spokojení. Můžeme vás ubezpečit, že nyní je v našem wellness vše v pořádku a nachystané k návštěvě dalších zákazníků. Za problémy při pobytu se upřímně omlouváme.
1/5  
(PETRA T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 4. 2024
Z kupónu jsme neobdrželi žádnou službu, bazén nefunguje už roky, vířivka taktéž. Doporučila bych aby sem nikdo nejezdil.
Reakce hotelu
Vážená klientko. Služby poskytujeme v plném rozsahu a všechna naše zařízení fungují. Možná by stálo za to, abyste nám přímo na hotelový e-mail upřesnila důvod nespokojenosti. K zákazníkům nejsme lhostejní a záleží nám na jejich spokojenosti.
1/5  
(Božena L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2024
Pobyt vůbec neodpovídal popisu, byli jsme velice zklamáni. Hotel starý, špinavý, pokoj páchl starinou, ani nevyvětrali. Pokoj nebyl na náš príjezd připravený, chybělo povlečení, ručníky, základní hygienické potřeby, odpadkový koš taky nebyl, všechno jsme si museli nejednou vypytovat. Snídaně pro nenáročných, večeřě o dvou chodech, hlady jsme nepomřeli, chyběl nám k večeři nápoj ,alespoň voda ve džbánku. Největší tragédii byl wellness, ve vířivce voda neošetřená dlouho, páchla. Saunu nehodnotím, protože jsem tam ani nenakoukla, ale za celý náš pobyt ji nikdo z hostů nevyužil. Bazén, kvůli kterému jsme si pobyt objednali, nemohl využít taky nikdo, byl naprosto špinavý, voda zelená, kalná, samý písek a rez. Snažili se filtrovat, vysávat, 4 dny bez úspěchu. Wellness se tu prostě nekonal, velice jsme byli zklamaní a tímto žádáme o kompenzaci.
Reakce hotelu
Vážená paní. Hotel je po významné rekonstrukci, kdy se před otevřením prováděly nejen stavební úpravy, ale instalovaly i nové technologie úpravy vody, čistička bazénu i filtrační a dezinfekční technologie. Stejně tak se i opravovaly a po opravách uklízely pokoje a díky tomu došlo k chybě s chybějícím odpadkovým košem a povlečením, kdy jsme při spěšném otevírání hotelu uklizený pokoj opomněli vybavit. Doufáme, že toto nebylo předmětem Vaší nespokojenosti a ochota a vstřícnost personálu Vám byla dostatečnou omluvou za tento prohřešek. Co se týká vířivky, je tato dezinfikována a upravována nejen automatizovanou technologií, ale každodenně vypuštěna, vyčištěna a vydezinfikována ručně. Jelikož norma určuje množství Cl 1,0 a Ph 7,2, může se stát, že je někomu charakteristický pach dezinfekce nepříjemný, nikoli však škodlivý, Jelikož v době Vašeho pobytu došlo k posunutí hloubkového čerpadla ve studničním vrtu, kterým je zásobován bazén, nasálo čerpadlo písek a zanesl se tak bazén. Jelikož se jedná o poměrně složitý proces výměny bazénové vody a průběžného vyčištění bazénové nádoby, nebyly jsme schopni Vám službu bazénu v adekvátní kvalitě nabídnout. Proto jsme Vám jako kompenzaci na celou dobu pobytu poskytly volný vstup do sauny, která je standardně poskytována za několikanásobně vyšší cenu, než je cena bazénu. Jinak jsme rádi, že se stravou jste byli spokojeni. Kompenzaci Vám rádi poskytneme při Vaší případné další návštěvě, kde budete jistě zcela spokojeni.
4/5  
(Štefan B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 4. 2024
Poloha hotela je super,blízko do Luhačovíc aj do Zlína. Strava bola dobrá,chutná, večere výber z 2 jedál. Izby čisté. Hotel je starší,ale to sme vedeli , snažili sa všetci každému vyhovieť a to sa im aj podarilo. Ďakujeme.

Právě v prodeji pro Wellness Hotel Březůvky