Recenze a hodnocení: Wellness Hotel Březůvky (Luhačovice)

3,1/5
(Celkem 17 hodnocení)Dobré
Březůvky, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,1/5

Personál

3,6

Interiér hotelu

2,5

Lokalita hotelu

4

Strava

4,1

Služby hotelu

2,9
4/5  
(Marcela P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2022
Byli spokojeni, interiér chodeb by mohl být světlejší
4/5  
(Miroslava H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2022
Okolí krásné. Možno vyjíždět na cesty. V místě téměř nic. Pobyt popisu i náhledu vůbec neodpovídal. Obdrželi jsme vše z kupónu(ubytování, stravu). Wellness pochybuji. Na výlety včetně pobytu jen s autem. Dostupnost bez auta hrůza. A nezapomeňte keš. V dnešní době nemají ani platbu kartou((zaostalí). Majitelé velmi laxní oproti vstřícnému personálu. Nebýt nich .......
5/5  
(Patrik P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 6. 2022
Rodiče pro které byl pobyt dárkem přijeli odpočatí a spokojeni.
4/5  
(Jan M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2022
S pobytem jsme byli spokojeni, služby odpovídaly ceně.Za nedostatek považujeme nemožnost platby kartou a nefungující WiFi na pokoji.
4/5  
(Radek N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2022
Vynikající lokalita. Klid , krásný výhled na okolí a příjemný personál.
1/5  
(Dagmar K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 5. 2022
Wellness Březůvky - je hotel v dezolátním stavu, kde nic nefunguje a měl by se zavřít a ne poskytovat welness. Všude je špína, popraskané zdi, neskutečně špinavá, zablácená okna, Nikde se skoro nesvítí, takže chodbami jdete téměř po tmě. Na pokojích příšerná zima, k sezení pouze prasklé proutěné křeslo na kterém se nedalo ani sedět. V koupelně nefungující zásuvka, světlo nad zrcadlem nefunguje, rozpadlé skříně vypadávající z pantů. Ručník jsme dostali děravý a flekatý. Wifi funguje pouze v restauraci, ale jinak nikde jinde. Bazén ledový, ze kterého trčely jen hadice. Vířivka v celku v pohodě, ale vypadávají už z něho opěrky . Rezavé bodovky na stropě, u vířivky sprcha špinavá. Sauna tak páchla, že jsme neměli ani odvahu ji vyzkoušet. Majitelé nebyli nijak příjemní, kromě servírky a údržbáře, ti byli naopak velmi vstřícní a milí. Nádherné okolí. Z venku vypadá hotel velmi pěkně. Jídlo v celku dobré, slabší výběr večeří. Celkově obrovské zklamání a nikdy by jsme se tam už nevrátili!!
3/5  
(JANA O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2022
okolí hotelu ještě nepřipravené na pobyty,neuklizeno,na pokoji nebyly žádné toaletní papíry,museli jsme si o ně říct,ani žádné skleničky v koupelně na zubní hygienu,strava dobrá,personál nic moc,ale doporučili by jsme na výlery např.Zlín,nebo ZOO
5/5  
(František B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 5. 2022
Výborná kuchyně a milý personál :-)
3/5  
(Miroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 4. 2022
Prostředí hotelu by potřebovalo dost změn.Postele na stupínku jsou pro starší rekreanty dost problematické,mělo by to být uvedeno ve foto nabídce,v koupelně nelze zapnout topení a není nic na pověšení županu,osušky....,v restauraci je obědvání pro starší klienty opět problémem-vsoukat se za stůl na pohovku a v nepohodlné pozici jíst.Personál hotelu servírka,údržbář a uklizečka dělají svou práci na jedničku-navíc poradí pomohou.Velké díky.Wellness je veliké plus-po plavání bývá hlad i chut na něco dobrého,bohužel možnost si něco na zub koupit není.
5/5  
(Monika C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 4. 2022
Velká spokojenost se vším.
2/5  
(Helena Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2022
Prostředí tohoto hotelu se nám tentokrát nelíbilo. Na pokojích zima, špinavé koberce, bazén studený. Personál hotelu byl vstřícný, strava dobrá.
3/5  
(Karla B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2022
Na prostředí hotelu se dosti podepsal zub času. V ložnici chyběly noční stolky a lampičky. Jen slabé světlo na stropě nám neumožňovalo číst. V nově zrekonstruované koupelně (byla opravdu moderní), chyběly háčky na ručníky. Obědy hotel nevařil a muselo se na ně někam dojíždět. Bazén byl plavecký (24°) ale vířivka nám udělala radost. Čistá a podsvícená ve skále nám zlepšila náladu. Personál hotelu byl milý a vstřícný. Okolní příroda moc hezká. Na výletě jsme byli v blízkých Luhačovicích a užili jsme si ho.
1/5  
(Věra N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 4. 2022
Velmi špatné - v hotelu zima a vše staré a špinavé !! Nánosy prachu na zábradlí na chodbách. V pokojích staré hnusné deky a ještě horší povlečení. Všude tmavé malby (bývalý bordel, nebo co?)Obsluhující - legíny s kočkami k tomu károvaná košile. Strašné. Kolem se potuloval špinavý údržbář. Říkali jsme mu ať nám dá na terasu židle a stoly, prý to připravuje...Tento pobyt byl omyl a škoda peněz. Doporučuji stáhnout z nabídky.
2/5  
(David Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 3. 2022
Okolí krásné. Hotel neudržovaný, temný, umolousaný. Vyviklaná kování dveří, prach, okna zkřížená, splachování a odtoky otřesné (např. dveře na WC u vířivky nejdou dovřít a WC nesplachuje). Sauna mimo provoz. Vířivka a televize s problémy a bez přičinění personálu jakš takš ovladatelné. WiFi funguje pouze v restauraci. Na pokoji zima taková, že jsme chtěli odjet, teprve na vyžádání jsme dostali přímotop, nemít s sebou vlastní deky, pobyt odstonáme. Žádné mýdlo ani šampon, v koupelně jeden prázdný rozbitý dávkovač. Strava výtečná - majitelka je zjevně výborná kuchařka. Snídaně formou bohatého švédského stolu, večeře výběr ze dvou jídel.
1/5  
(Kateřina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2022
Pobyt jsme ukoncili po prvni noci, jelikoz na pokoji byla takova zima, ze to opravdu bylo nesnesitelne. Pokyb katastrofalni, uz nikdy vice.!!!
2/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2022
Výborná lokalita, ubytování pro nenáročné. Wifi v restauraci, netekla nám teplá voda. Voda ve vířivce sice teplá, ale dost znečistěná, plná bílého písku. Takže jednou a stačilo.
4/5  
(Miroslav Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 1. 2022
Přesto, že je hotel starší, vše bylo pěkně uklizené. Bazén velký, vířivka teplá. Pouze byla pokažená sauna, ovšem nekázní návštěvníků. Zkratovali topné těleso nedovoleným zákrokem. Jídlo výborné, služby taktéž. Doporučujeme.

Právě v prodeji pro Wellness Hotel Březůvky

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet