• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 20 zł/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel s historií a nádherným výhledem

Hotel Tarasy Wang *** je nejstarší hotel v Karpaczu na polské straně Krkonoš. Budova pochází z roku 1897, prošla mnoha renovacemi a nabízí prvotřídní služby od ubytování přes stravování až po wellness. Dodnes je patrná inspirace skandinávskou architekturou, která skvěle doplňuje sousední kostel Wang a nechává hotel vyniknout v horské přírodě.

Můžete se těšit na ubytování v moderně zařízených pokojích s balkónem nebo terasou, odkud budete mít výhled na hřebeny Krkonoš. Skvělou atmosférou a výborným jídlem vás dostane také hotelová restaurace. Zde si vychutnáte polopenzi - snídaně formou bufetu a večeři formou bufetu nebo podávanou ve dvou chodech.

Úleva pro tělo i mysl ve wellness

Hotelové wellness disponuje dvěma vířivkami, saunami a parní kabinou s aromaterapií. Všechno můžete v rámci pobytu neomezeně využívat a dokonale se zrelaxovat.

Odpočinek ve wellness uleví svalům namoženým po horské túře. Pokud se ale na výšlap necítíte, doporučujeme majestátní Sněžku sledovat z pohodlí vyhřívané venkovní vířivky.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Daniela Mikešová M.)

Hotel je na úžasném místě. Vyzařuje z něj klid a pohoda. Personál je milý a přátelský, jídlo výborné a bohaté. Byli jsme velmi spokojeni.

Skvělé (Andrea L.)

Spokojenost se službami i personálem. Kuchyň dobrá, bohaté snídaně. Večeře bufet do 19 hodin.

Vynikající (Šárka E.)

Byla to výborná dovolená! Pěkné pokoje (Jako na fotkach), personál opravdu velmi milý a ochotný. Jídlo FANTASTICKÉ! Měli jsme pobyt s polopenzí, večeře byla formou polévka a hlavní jidlo. Porce ohromná, nedala se sníst. Byli jsme se 2 dětmi. Mladsimu byly 2,5, tudíž neměl nárok na stravu - číšník věděl, přesto mu donesl samostatnou misku a polévkou. Opravdu vstřícní, milí. Jediné co by nám vyhovovalo, jsou dřívější snídaně (byly od 8) a to jen vzhledem k dětem, které brzy vstávají. Za nás VŘELE DOPORUČUJEME a rádi se vrátíme!