Hotel Salvator ****

Hotel Salvator ****

Vřídelní 128/39, Karlovy Vary
Česká republika

Provozuje společnost:
HOTEL SALVATOR CARLSBAD s.r.o. IČ: 10804625


+420 353 892 400

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 250 Kč/noc - Nutno rezervovat předem

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
1,2 km
Zastávka
0,6 km

O ubytování

Hotel Salvator **** leží přímo v srdci karlovarské lázeňské zóny. Pro výjimečnou kombinaci množství léčivých pramenů a unikátní architektury byly Karlovy Vary v roce 2021 zařazeny mezi památky UNESCO a vy budete mít všechna tato úžasná místa snadno na dosah.

Nejznámější Vřídelní kolonáda (200 m) se nachází jen pár minut chůze od hotelu. Zde můžete ochutnat slavný pramen Vřídlo a navštívit podzemí kolonády na zajímavé exkurzi. Pokud budete pokračovat po směru toku říčky Teplá, projdete postupně i další kolonády: Tržní (400 m), Mlýnskou (600 m) a Sadovou (800 m). Překrásný výhled na Karlovy Vary budete mít z nedalekých vyhlídek, jako je Ottova vyhlídka (2 km) a vyhlídka Tři kříže (2 km). Na vyhlídku Diana s rozhlednou (2 km) na druhém břehu řeky se dostanete příjemnou procházkou, nebo se můžete nechat vyvézt lanovkou.

Pobyt si můžete zpestřit návštěvou Sklářského muzea Moser (5 km), muzea Becherovky (1,5 km) nebo se v jakémkoliv ročním období vydejte nasát pravou sváteční atmosféru do Vánočního domu (6 km).

Během zimy je možné krásy okolní přírody objevovat po mnoha kilometrech běžeckých tras, nebo si zalyžovat ve ski areálech na Božím Daru (33 km) či na Klínovci (30 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem z teakového dřeva, WiFi připojením, LCD televizí, minibarem, telefonem a trezorem. Součástí je také vlastní koupelna s vyhřívanou podlahou. Některé pokoje mají klimatizaci.

Za příplatek je možné ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Superior, který svým hostům navíc nabízí krásný výhled na Mlýnskou kolonádu.

Na čem si pochutnáte?

V prvotřídní hotelové restauraci s příjemnou předzahrádkou si pochutnáte na mnoha kulinářských pochoutkách od tradičních českých specialit po mezinárodní kuchyni. Každé ráno se můžete těšit na bohatou bufetovou snídani. Během dne je pak možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večeře pro hotelové hosty mají podobu tříchodového servírovaného menu.

Kde budete relaxovat?

Za odpočinkem zamiřte do hotelového wellness centra s vířivkou a saunou. Hýčkat se můžete nechat během masáží a léčebných procedur, jako jsou koupele, zábaly, lymfodrenáže a další.

Do hotelu Salvator **** je jako do jednoho z málo karlovarských hotelů zavedena léčivá voda z pramene Vřídlo, a tak je možné si dopřát i koupele v termální minerální vodě.

Tipy na výlet

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda