Hotel Bella ***

Hotel Bella ***

A. Zamoyskiego 3, Jelenia Góra - Cieplice Zdrój
Polsko

Provozuje společnost:
Joanna Hassaniyeh IČ: 081222513


+48 606 549 175

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
100 Zł/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
6 km
Vzdálenost od lázní
0,8 km
Zastávka
1,8 km
Aquapark
0,8 km
Sjezdovka
9 km
Běžkování
13,8 km

O ubytování

Hotel Bella *** se nachází v lázeňském městě Jelení Hora, nedaleko polských Krkonoš. Velkým lákadlem jsou zde samozřejmě termální lázně (750 m), užijete si ale také krásné procházky a výlety. Ve městě prozkoumejte třeba Lázeňský park (230 m) a Norský park (650 m), oba přiléhají k lázeňskému komplexu. V Lázeňském parku si prohlédnete budovu galerie a divadla, Norský park zase láká na rybník s Norským pavilonem, ve kterém v současnosti sídlí Přírodovědné muzeum.

Milovníci památek si mohou obejít palác Schaffgotschů (450 m) z 18. století, Dlouhý dům (400 m) ze 17. století, kostel sv. Jana Křtitele (300 m) a evangelický kostel Spasitelů (650 m). Nadšené turisty zase jistě potěší výlet do Krkonošského národního parku, vyrazit můžete třeba k hoře Żar (5,5 km) nebo vodopádu Podgórna (8,1 km). V zimě potom přibalte snowboard či lyže a zajeďte si do skiareálu Sklářská Poruba (13,8 km), který patří k největším v Polsku, Ski Areny Szrenica (15 km) nebo skiareálu Karpacz (13,8 km).

Kde budete spát?

Ubytujete se v útulném dvoulůžkovém pokoji o ploše 15 m². Pokoj může být vybavený manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky, dále v něm najdete televizi, set na přípravu kávy a čaje, telefon a sadu na žehlení. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou a samozřejmě nechybí ani WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Krásně vyzdobená restaurace Bella vás pohostí specialitami polské i mezinárodní kuchyně, připravenými z čerstvých, kvalitních surovin. Součástí je také bar s širokou nabídkou nápojů, kam si můžete zajít k večernímu posezení.

Kde budete relaxovat?

Za relaxem se vydejte do Termálních lázní Cieplice, které jsou skvělým místem pro celou rodinu. Na ploše 5 690 m² na vás čeká:

  • Vnitřní bazénový komplex s plaveckým bazénem, zážitkovým bazénem, termálním bazénem 2 vířivkami, dětským brouzdalištěm, vnitřním tobogánem a skluzavkou
  • Venkovní aquapark s obřím bazénem, který je termální částí propojený s vnitřním komplexem, opalovacím patiem s lehátky, tobogánem a třídráhovou skluzavkou
  • SPA zóna se 2 finskými saunami, parní saunou, infra saunou a pestrou nabídkou masáží