Nezávazná poptávka

Toto zařízení aktuálně nenabízí žádné balíčky pobytů. Kontaktujte nás se svým požadavkem a nezávaznou poptávkou. Brzy se vám ozveme a domluvíme podrobnosti.Wellness Hotel Fénix

Ještědská 279, Liberec, 46008, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Wellness Hotel Fénix se nachází v klidné části Liberce, pouhých 300 m od lyžařského a volnočasového areálu Ještěd. Do centra města se dostanete přibližně za 10 minut jízdy. Z hotelu je krásný výhled na Ještěd i město. Celková kapacita ubytování je 50 lůžek a 13 přistýlek v 19 pokojích rozdělených do 13 unikátních typů. Hosté si mohou vybrat například pokoj s vířivkou, saunou, prosklenou koupelnou, apartmán s největší postelí v libereckém kraji nebo zcela bezbariérový pokoj. V celém areálu je dostupné WiFi připojení. Pro malé návštěvníky je k dispozici luxusně vybavená dětská herna.

Snídaně se podávají v prostoru kavárny formou studeného a teplého bufetu s velkým výběrem z čerstvého ovoce, zeleniny a pečiva. Hotel sice nemá vlastní restauraci, ale nabízí možnost celý den využívat samoobslužnou kavárnu s širokou nabídkou. Za příznivého počasí můžete posedět na venkovní terase.