Úvaly 9,, Valtice2 Valtice
Česká republika

+420 608 200 451

info@residencemarko.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 400 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,2 km
Vzdálenost od jezera
5,8 km
Zastávka
0,5 km

O ubytování

Valtický region je známý svými jedinečnými a znamenitými víny. Při pobytu v Prosecco Residenci Marko si přijdou na své nejen milovníci moravských vín, ale i nadšenci suššího prosecca. Hotel zařízený v toskánském stylu vás uvítá s pohostinností typickou pro Jihomoraváky. Ubytování se nachází jen 5,3 km od Lednických rybníků a 10 km od Zámku Mikulov. K Lednicko-valtickému areálu to budete mít 11,5 km

Kde budete spát?

Můžete se těšit na komfortně a stylově zařízené pokoje, které jsou vybaveny postelí královských rozměrů s neméně pohodlnými matracemi. Součástí klimatizovaných pokojů je i LED TV, minibar či WiFi připojení. K dokonalému pohodlí vám nebude chybět ani vlastní koupelna se sprchovým koutem, fénem a balíčkem přírodní kosmetiky

Na čem si pochutnáte?

Dobré víno si můžete vychutnat i při jídle v hotelové restauraci. Těšte se na chutné snídaně formou bufetu a servírované večeře . Místní kuchař si potrpí na kvalitní suroviny od lokálních farmářů. Připravuje z nich pochoutky moravské kuchyně i světové speciality.

Hledači pravé moravské atmosféry by měli rozhodně navštívit vinný sklep hotelu a "okoštovat" to nejlepší od místních mistrů vinařů. Ve stoletém sklepě v útrobách hotelu si můžete užít pohodový večer s přáteli nebo si za poplatek dopřát naučnou ochutnávku vín s profesionálním sommeliérem.

Hotel nezapomíná ani na příznivce tvrdšího alkoholu. Ty tu čeká zásoba excelentních rumů z celého světa.

Kde budete relaxovat?

V prostorách hotelu si můžete vychutnat relax ve vnitřním bazénu nebo si uvolnit tělo i mysl v jedné ze dvou vířivek. Perfektní odpočinek zakončete lenošením v odpočinkové zóně.

Něco navíc

Už jste někdy byli v prosekárně? Přímo v hotelu Prosecco Residenci Marko se nachází unikátní prosekárna a je jediná svého druhu v širokém i dalekém okolí. Můžete zde ochutnat jedinečné italské prosecco a vybrat si to nejchutnější - k dispozici budete mít okolo 30 druhů.