Recenze a hodnocení: Pytloun Grand Hotel Imperial **** (Severní Čechy)

4/5
(Celkem 8 hodnocení)Skvělé
Liberec, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5

Personál

4,1

Interiér hotelu

4,5

Lokalita hotelu

4,4

Strava

4,3

Služby hotelu

3,9
5/5  
(Taťána S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 9. 2023
Hotel Imperial Pytloun je opravdu na úrovni. S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Jak se stravou ( polopenze), tak i s péčí personálu. Všichni byli velmi milí a ochotní. Jediné mínus, za který nemohou, je hluk tramvaje, která jezdí kolem hotelu. Výborné byly výlety na Ještěd, do ZOO a Botanické zahrady. Pobyt všem vřele doporučuji.
4/5  
(Adam F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2023
Bylo to super, akorát nás dost rušili děti hostů (pobíhání po chodbách hotelu a pletení se pod nohama při snídani), dost jsme si tohohle protrpěli se ženou na dovolené v Egyptě a ono to je stejné i tady v Česku.
3/5  
(Tomas G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2023
Pokoj Superior je velmi malý, dvě osoby se sotva vejdou. Po vstupu do pokoje se rozsvítí barevná světla (i pod postelí), takže to vypadá jak v nočním klubu. Naštěstí jdou vypnout. Na vnitřních dveřích koupelny je zrcadlo, ovšem přímo naproti WC, takže se můžete sledovat při konání potřeby - úžasné. Doporučuji si připlatit za jiný typ pokoje. Hotelová TV má velmi málo českých stanic (asi 5). Personál pracuje kvalitně, polopenze v hotelové restauraci - snídaně bohatý výběr, večeře výběr z hot cuisine, sice pro normálního strávníka trochu neobvyklé, ale dobré. Umístění hotelu na hlavní ulici, parkování sice objednáno, ale nezajištěno, prý bylo plno. Výlety - skvělá botanická zahrada, ZOO nic moc - málo zvířat a dost sešlé, velké zklamání. Doporučuji Bozkovské jeskyně, cca 20 km od Liberce, samozřejmě Ještěd.
4/5  
(Jan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2023
Pěkný hotel, příjemný personál.
5/5  
(Jan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2023
Hotel pěkný,v rušnejsi ulici (tramvaje),personál velice ochotný,strava výborná,škoda že nejezdí lanovky.Jinak vše ok.
5/5  
(Lenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 2. 2023
Vse bylo skvele
3/5  
(Jitka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 1. 2023
Hotel je moderní, ubytování super. Možná to bylo stresem, tlakem, že mají plno, je Silvestr, každopádně někteří z personálu zrovna milí nebyli. Nejdříve nám zapomněli vystavit kartičku na večeři na první den, láhev vína k večeři, jak bylo uvedeno ve voucheru, jsme opravdu nedostali, Silvestr zklamání, i když jsme za Silvestr platili cca. 6 tisíc jako povinný příplatek za 2 dospělé a 2 děti, museli jsme cca. 15 minut čekat na stůl, což opravdu příjemné není. Tady chválíme z personálu Dominika, byl jediný, kdo se snažil, najít volný stůl, i když bez šance, byl neustále ochotný a milý. Nějak netušíme, za co jsme příplatek platili, prostor, kde se silvestrovský program odehrával byl z většiny rezervován německými turisty, takže účastnit se tohoto programu pro nás bylo opravdu bez šance... Strávili jsme ho tedy alespoň v restauraci hotelu.Opravdu chválíme pokoje, vybavení, ochotu na recepci, číšníka Dominika. Shrnula bych to tak, že se nám v podstatě líbilo, počítáme, že se někdy možná i vrátíme, ale určitě ne na Silvestra.
3/5  
(Dumitrescu R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2022
Hotel byl uvnitř moc pěkný. Pokoje také moderní a útulné. Jediné mínus bylo jídlo. Velmi málo možností na večeři a chuť byla nic moc.

Právě v prodeji pro Pytloun Grand Hotel Imperial ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet