• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Rodinná atmosféra ve 4* alpském hotelu

Hotel Unterberghof **** je nádherným místem k pobytu v regionu Ski Amadé u Salzburgu. Ubytování nabízí v útulných dvoulůžkových pokojích a vítá zejména rodiny s dětmi.

Pokoje jsou zařízené dle 4* standardu a k jejich vybavení patří TV-SAT, rádio, telefon, trezor, minibar a koupelna se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají i vlastní balkón a hotel disponuje rovněž pokoji s bezbariérovým přístupem.

V prostorné restauraci se můžete těšit na polopenzi.

Relaxace na prvním místě

Odreagujete se ve venkovním vyhřívaném bazénu. K odpočinku poslouží také hotelové lázně, kde najdete saunu, parní lázeň, solnou komoru, tepidárium i infračervenou kabinu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Iva N.)

Ano, pobyt odpovídal popisu. Byli jsme velmi spokojení, jídlo vynikající, personál ochotný, hotel a bazén pěkný a čistý. Typ na výlet: lanovka na Dachstein, ledová jeskyně Eisriesenwelt Werfen, Kitzlochklamm Taxenbach.

Skvělé (Petr K.)

Hotel je na úrovni, strava dobrá. Flachau a zvlášť tento hotel je rájem pro děti. Hotel má venkovní vyhřívaný bazén v hezkém prostředí. Za hotelem je několik atrakcí pro děti, prolézačky, skluzavky a mnoho dalších. Asi není vaší vinou, ale ve slevové kartě měla být jedna jízda toboganem zdarma, uváděl to i hotel, nebyla to pravda. Další problém jsme měli při placení. Za desetiletou Andreu požadovali doplatek 25 Eur denně. Měli nějaký doklad v němčině, kde byla chyba (na dokladu byla o 2 roky starší). Donesli jsme české zdravotní karty dětí a věc se vyřídila.

Vynikající (Daniela J.)

Vše bylo, tak, jak bylo nabízeno. Krásný, čistý hotel s vyhřívaným bazénem. Personál se staral a byl velmi vstřícný. Hotel je situován přímo u sjezdovky, bobové dráhy a blízko centra.