Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Zamek Cerveny Hradek

Zamek Cerveny Hradek

Cerveny Hradek 1, Jirkov, 431 11, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Zámek Červený Hrádek se rozprostírá v obci Jirkov nedaleko Chomutova. Kromě prohlídky zámku je zde možné se i ubytovat. K dispozici je ubytování v jedno až třílůžkových pokojích a luxusních apartmánech jako svatební, či královský apartmán. K vybavení pokojů patří televize se satelitem, lednice a trezor. Dle druhu ubytování je koupelna buď samostatná anebo společná pro 2-3 pokoje.

Najíst se můžete v zámecké restauraci s kapacitou 50 míst. Přes léto lze posedět na zámeckém nádvoří. Dobré víno si vychutnáte v místní vinárně umístěné v zámeckém sklepení. S kapacitou 40 míst zde lze uspořádat netradiční večírek či oslavu formou středověké hostiny. Zajistit lze doprovodný program v podobě vystoupení středověké kapely, šermířské skupiny či ohnivou show. K odpočinku si můžete dopřát pobyt v zámeckém wellness v podobě vířivky a sauny. Kapacita wellness je pouze 8 osob, takže je doporučeno si wellness pár dní dopředu rezervovat. Využít lze i různé druhy masáží – aroma masáž zad a šíje, baňková masáž či medová masáž. Ty je pak nutno objednat alespoň týden dopředu.