Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Wine & Wellness hotel Besední dům

Wine & Wellness hotel Besední dům

Mikulovská 173, Valtice, 691 42, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Besední Dům je moderní hotel ve Valticích, který v roce 2020 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. V hotelu je několik typů nadstandardně vybavených pokojů. Na každém pokoji je k dispozici LCD televize, lednice, kávovar, WiFi připojení i koupelna se sprchou nebo vanou. Kromě Valtického zámku, který leží jen kousek od hotelu můžete navštívit také nedaleký zámek Lednice a další zajímavá místa v Lednicko-Valtickém areálu, jako třeba Apollónův chrám, Janův hrad, minaret, nebo Rendez-vous.

V hotelu je restaurace v prvorepublikovém stylu. Snídaně se podávají formou švédských stolů. Pro děti je k dispozici dětský koutek a dětské hřiště. Odpočinout si můžete v hotelovém wellness ve kterém můžete využít vířivku, finskou saunu a nabídku masáží.