Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Wellness Hotel Svornost

Wellness Hotel Svornost

Harrachov 496, Harrachov, 51246, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Wellness hotel Svornost nabízí příjemné ubytování uprostřed přírody a zároveň se nachází kousek od centra města Harrachov. Z hotelu je dostupná lanovka na Čertovu horu z níž vedou sjezdovky různých obtížností a je vzdálená pouhých 10 minut. Ubytování je zajišťováno ve dvoulůžkových pokojích, v některých z nich je možné využít přistýlku. Celková kapacita hotelu je 136 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, satelitní televizí a telefonem.

Pokrmy si můžete vychutnat ve vlastní hotelové restauraci s barem. V létě je k dispozici terasa s občerstvením. Snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů, obědy výběrem z denního menu. Zaplavat si můžete v hotelovém bazénu a k relaxaci Vám poslouží wellness v podobě sauny, infralampy, inhalace, suché uhličité koupele či kyslíkové terapie dýchacích cest.