Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Wellness Hotel Extol Inn

Wellness Hotel Extol Inn

Pristavni 2, Praha, 17000, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Wellness Hotel Extol Inn se nachází v Praze 7, přibližně 10 minut chůze od zastávky metra Vltavská a Nádraží Holešovice. Do historického centra Prahy se městskou hromadnou dopravou dostanete asi za 20 minut. Ubytovací kapacita je celkem 280 lůžek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a fén. Je možné rezervovat i rodinný apartmán nebo studio s kuchyňkou. WiFi připojení je dostupné zdarma v celém hotelu.

Snídaně se podávají formou bufetu. Po zbytek dne restaurace nabízí speciality české a italské kuchyně. Pro chvíle odpočinku je k dispozici wellness centrum s vířivkou a saunou. Hosté si mohou zacvičit ve fitness centru. Velkou výhodou hotelu je vlastní uzavřené parkoviště.