Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Villa Olivia

Villa Olivia

Osická 19, Praha, 19800, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Pokud se chcete ubytovat v klidné části Prahy mimo ruch velkého města, Villa Olivia je pro to ideální. Přestože leží na okraji Prahy, památky pro vás budou poměrně snadno dostupné, z vlakového nádraží Kyje se do centra města dostanete asi za 11 minut. Budete se tak moci projít po Václavském náměstí, Karlově mostě, prohlédnout si Orloj, Pražský hrad a další pražské památky. V hotelu Villa Olivia se nachází 17 pokojů. Na každém pokoji je koupelna se sprchou nebo vanou, televize s 10 programy a k dispozici je i WiFi. Jsou zde i jednolůžkové pokoje a rodinný apartmán.

Bohaté snídaně probíhají formou švédských stolů mezi 7:00 - 10:00. V teplejších měsících lze využít venkovní bazén a zahradní gril. Pokud se vám nechce po Praze jezdit MHD, je k dispozici i hotelové taxi.