Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Vienna House Andel´s Prague

Vienna House Andel´s Prague

Stroupeznickeho 21, Praha, 15000, Česká republika

Check In
do 12:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Vienna House Andel´s Prague má výbornou polohu v moderní pražské části Anděl. V okolí hotelu se nachází nespočet restaurací, kaváren, obchodů a samozřejmě zastávka městské hromadné dopravy. Do historické části Prahy se dostanete během pár minut. Kapacita hotelu je 231 designových pokojů, 8 suitů and 51 apartmánů. Všechny pokoje jsou útulné a luxusně zařízené. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, satelitní televize a klimatizace. Apartmány, studia a mezonetové pokoje nabízí i kuchyňský kout. V celém hotelu je k dispozici vysokorychlostní WiFi.

Snídaně se podává v restauraci Delight a můžete se těšit na velkou nabídku čerstvých a regionálních produktů. Oscar's restaurace je ideální místo pokud máte chuť jen tak posedět u kávy, dát si rychlý oběd nebo vychutnat skvělou večeři. Pokud si potřebujete odpočinout, navštivte fitness a wellness centrum Synergy Club. Čekají na vás sauny, vířivka a posilovna.