Nezávazná poptávka

Toto zařízení aktuálně nenabízí žádné balíčky pobytů. Kontaktujte nás se svým požadavkem a nezávaznou poptávkou. Brzy se vám ozveme a domluvíme podrobnosti.Vienna House Andel´s Prague

Stroupeznickeho 21, Praha, 15000, Česká republika

Check In
do 12:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Vienna House Andel´s Prague má výbornou polohu v moderní pražské části Anděl. V okolí hotelu se nachází nespočet restaurací, kaváren, obchodů a samozřejmě zastávka městské hromadné dopravy. Do historické části Prahy se dostanete během pár minut. Kapacita hotelu je 231 designových pokojů, 8 suitů and 51 apartmánů. Všechny pokoje jsou útulné a luxusně zařízené. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, satelitní televize a klimatizace. Apartmány, studia a mezonetové pokoje nabízí i kuchyňský kout. V celém hotelu je k dispozici vysokorychlostní WiFi.

Snídaně se podává v restauraci Delight a můžete se těšit na velkou nabídku čerstvých a regionálních produktů. Oscar's restaurace je ideální místo pokud máte chuť jen tak posedět u kávy, dát si rychlý oběd nebo vychutnat skvělou večeři. Pokud si potřebujete odpočinout, navštivte fitness a wellness centrum Synergy Club. Čekají na vás sauny, vířivka a posilovna.