Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Techtex sport

Techtex sport

Ke Cvičišti 878, Hostinné, 543 71, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Techtex hotel se nachází v obci Hostinné, asi 20 minut jízdy od Krkonošského národního parku. Hotel disponuje celkem padesáti lůžky, na výběr jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje. Ty jsou vybaveny vlastní koupelnou, manželskou postelí, LCD televizí, ledničkou a bezpečnostní schránkou. Nechybí zde ani WiFi připojení zdarma. Parkování je zajištěno přímo v objektu. V ceně ubytování je zajištěna snídaně formou studeného a teplého bufetu.

Další občerstvení je možné využít v hotelové restauraci s barem a zahradní terasou. Ochutnat lze pestrou škálu kvalitních jídel. Milovníci sportu ocení rozmanitost nabízených aktivit. Z venkovních sportů je to tenis, plážový volejbal, plážový fotbálek, uvnitř budovy je to poté fitness centrum, solárium a aerobní přístroj ke snížení hmotnosti a odstranění celulitidy.