Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Svycarska Bouda

Svycarska Bouda

Labska 1, Špindlerův Mlýn, 54351, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Hotel Švýcarská bouda je umístěn v klidné části Špindlerova Mlýna, zvané Labská, zhruba 500 m od Labské přehrady. Kousek od hotelu se nachází sedačková lanovka, ke které lze z hotelu dojet i na lyžích. U hotelu také začínají běžecké trasy. V létě lze zase využít četných turistických tras a cyklotras vedoucích například k prameni Labe. Ubytovat se lze v celkem 27 pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a televizí. Většina pokojů disponuje vlastním balkonem s výhledem na Labské údolí. Ostatní pokoje mají výhled na zadní louky a lesy.

V rámci pobytu je v ceně ubytování zahrnuta polopenze. V restauraci lze po předchozí domluvě domluvit bezlepkovou stravu avšak vegetariánskou či veganskou stravu zde neočekávejte. Restaurace je primárně určena pro hotelové hosty. Pokud budete chtít v restauraci posedět, aniž byste zde byli ubytováni, je potřeba předchozí telefonická domluva. K relaxaci či regeneraci těla lze využít finskou saunu či vířivku pro 4 osoby s teplotou vody 36° – 37°C. Ke zchlazení je k dispozici sprcha se saunovým vědrem nebo si můžete v zimních měsících skočit do sněhové závěje u vchodu do wellness.
V létě je v provozu také vyhřívaný venkovní bazén.