Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Stará škola

Stará škola

70 Dolní Malá Úpa, Dolní Malá Úpa, 542 21, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Penzion Stará škola se nachází v historicky zachovalé vesničce Malá Úpa. Ubytování je zajištěno ve starém dřevěném domě, interiér je rovněž zařízen převážně z dřevěných materiálů. Penzion obsahuje 6 apartmánů, od dvoulůžkového až po šestilůžkový: Béžový, Bílý, Zelený, Dubový, Modrý a Švédský apartmán. Všechny jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí, WiFi připojením a také kuchyňským náčiním.

Stará škola je přímo u sjezdovky a na lyžích lze dojet až přímo k penzionu. Využít lze prodej skipasů, půjčovnu lyžařského vybavení či lyžařskou školu. Veřejné parkování je zpoplatněno částkou 4 EUR za den na přilehlém místě. Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek. S personálem hotelu se kromě češtiny lze domluvit i polsky.