Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Stajnhaus

Stajnhaus

Alfonse Muchy 13 , Mikulov, 692 01, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Čiastočná
Parkování
Platené parkovisko

O ubytování

Penzion Štajnhaus leží přímo v centru historického Mikulova. Zámek Mikulov je vzdálený pouze 6 minut pěší chůze. Historie domu sahá až do 16. století a nachází v památkové zóně. K dispozici jsou komfortní a jedinečné pokoje. Každý z pokojů je jedinečně zařízený a tak si můžete vybrat ten, který se vám nejvíce zalíbí. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletu. Některé pokoje mají navíc klimatizaci nebo kuchyňku. Samozřejmostí je připojení WiFi v celém objektu. Cyklisté jistě ocení možnost úschovy kol na dvorku.

Penzion nedisponuje vlastní restaurací, nicméně díky jeho skvělé poloze můžete kdykoliv zajít do některé z mnoha kaváren či restaurací v centru města.