Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Spa Resort Lednice

Spa Resort Lednice

Breclavska 781, Lednice, 69144, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Spa Resort Lednice **** se nachází kilometr od Zámecké zahrady v Lednici. Hotel nabízí komfortní ubytování a má k dispozici 43 prostorných pokojů, 3 apartmány a luxusní knížecí apartmán. Pokoje jsou zařízeny moderně a komfortně, a tak poskytují hostům to nejvyšší pohodlí. V celém hotelu je k dispozici bezplatná WiFi.

Na jídle si pochutnáte v hotelové restauraci. V nabídce jsou pokrmy ze světové ale i české kuchyně. Pokud byste dostali chuť na něco sladkého, můžete navštívit hotelovou kavárnu se zákusky vlastní výroby. Ve wellness na vás bude čekat bazén s jodovou mořskou vodou. Hotel nabízí také lázeňské a léčebné procedury. Vybírat můžete z masáží, elektroléčby, fyzioterapie, zábalů či léčivých koupelí.