Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Seeberg

Seeberg

Ostroh 2, Poustka, Františkovy Lázně, 350 02, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Rodinný hotel a penzion nabízí spolu s hradem Seeberg romantické ubytování kousek od známých Františkových Lázní. Krásná příroda s nádechem historie je ideálním místem pro odpočinek a regeneraci. Ubytování je zajištěno v různých typech dvoulůžkových pokojů od typu standard až po královský pokoj ve stylu Ludvíka XIV. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí, WiFi připojením a trezorem. Některé pokoje jsou navíc s balkonem či terasou a s trezorem.

V hotelu se můžete najíst hned ve dvou restauracích. Ta první, hotelová s proskleným sálem a výhledem do krajiny je určena pouze pro hotelové hosty. Druhá, Restaurant Seeberg, je zaměřena na gastronomii slunného Toskánska. V areálu hotelu a penzionu se nachází i vlastní ekofarma, kde se pěstuje ovoce a zelenina v bio kvalitě. Na zdejších pastvinách zde chovají koně, kozy, ovce, husy anebo lamy.Chvíle odpočinku a relaxace si můžete dopřát v privátní suché sauně, anebo v bazénu se slanou vodou. Vybrat si můžete z pestré nabídky masáží, koupelí či terapií a zábalů.