Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Restaurace a Penzion U Fábů

Restaurace a Penzion U Fábů

21. dubna , Lednice, 69144, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Penzion U Fábů leží necelých 500 metrů od zámku Lednice. Kromě zámku můžete v oblasti navštívit třeba Minaret, Janův hrad nebo se jen tak vydat na procházku po krásném Lednicko-Valtickém areálu. Také je možné absolvovat vyhlídkovou plavbu lodí po řece Dyje. Penzion je z velké části postavený ze dřeva. Ubytovat se můžete v jednom ze dvou až čtyřlůžkových pokojů s celkovou kapacitou 48 lůžek. Na každém pokoji je televize, WiFi připojení i vlastní koupelna.

Součástí penzionu je také restaurace s kapacitou 56 míst, v létě navíc bývá otevřená zahrádka s kapacitou 60 míst. V restauraci se vaří tradiční česká kuchyně. Protože okolí je jako stvořené pro cykloturistiku je v penzionu k dispozici také úschovna kol.