Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Ramada Airport Hotel Prague

Ramada Airport Hotel Prague

K Letišti - Terminál 3, Praha, 160 00, Česká republika

Check In
do 12:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Ramada Airport Hotel Prague se nachází u terminálu 3 pražského letiště. K terminálu 1 a 2 vás bezplatně zaveze nonstop kyvadlová doprava. Do centra Prahy se dostanete díky hotelové taxislužbě nebo můžete využít městskou hromadnou dopravu. Zastávka se nachází asi 3 minuty chůze od hotelu. Ramada Airport Hotel Prague disponuje 56 moderními pokoji, které jsou klimatizované a s protihlukovými okny. Pokoje jsou vybavené satelitní televizí, minibarem a trezorem. V celé budově můžete využít bezplatné WiFi připojení a na recepci, která funguje nepřetržitě Vám rádi uschovají zavazadla.

V restauraci si pochutnáte na výborné bufetové snídani. Po zbytek dne je na výběr z jídel české i mezinárodní kuchyně. V případě pěkného počasí je k posezení otevřená letní terasa.