Recenze a hodnocení: Pytloun Wellness Hotel Harrachov **** (Krkonoše)

4,3/5
(Celkem 4 hodnocení)Skvělé
Harrachov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Jiří Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2023
bohate snidane, vyborne vecere, mily personal, celkove vynikajici pomer vykonc/cena
4/5  
(Karel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2022
Ano spokojenost
5/5  
(Paavel S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2021
Interiér hotelu byl opravdu pěkný. Měli jsme výhled z pokoje na Čertovu horu. Vířivka a sauna byla super, ale na masáže jsme se bohužel nedostali, protože měli plnou kapacitu. Welcome drink sice neproběhl, ale pan recepční Daniel vyzjistil, že jsem měl v den příjezdu narozeniny a obdaroval mě a přítelkyni sklenkou šampaňského, takže jsme byli potěšeni. Jídlo bylo dobré a snídaně byly opravdu bohaté. Lobby bar je opravdu příjemně zařízený a ideální na večerní drink.
3/5  
(Ladislav Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2021
Hotel je situován na dobrém místě. Pobyt odpovídal popisu, jen samotný hotel má již starší vybavení. Nábytek, osvětlení a další vybavení je již značně opotřebeno. Stěny hotelu jsou v interiéru obloženy surovým dřevem, podlaha a strop je tmavý a nepůsobí dobrým dojmem (stropní polystyrenové desky natřené černou barvou). Vše co bylo na kupónu jsme obdrželi, ale museli jsme si o vše říkat, jinak bychom to automaticky nedostali. Stravování bylo v naprostém pořádku, jídla chutná a dobrá. Personál k hostům je usměvavý a milý. Většina personálu je tvořena cizinci a často bylo slyšet dohadování se s nadřízeným. Hlavně při snídaních dohadování personálu bylo značně rušivé pro hosty. Hotel má celkem 4 hvězdy v názvu, ale spíše by odpovídaly hvězdy 3.

Právě v prodeji pro Pytloun Wellness Hotel Harrachov ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet