Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion U Černého Potoka

Penzion U Černého Potoka

Vápenky 262, Nová Lhota, 69674, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Penzion U Černého Potoka se nachází v obci Vápenky, v srdci Bílých Karpat. Budete kolem dokola obklopení nádhernou přírodou, těsně pod horou Velká Javořina. Penzion má k dispozici pohodlně zařízené dvoulůžkové až pětilůžkové pokoje. Ty jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, televizí, klimatizací a připojením WiFi. Hosté mohou zaparkovat svá auta zdarma přímo u penzionu.

V penzionu poskytují snídaně formou bufetu nebo polopenzi. Pokud plánujete celodenní výlet, můžete si domluvit také cestovní balíčky s jídlem a pitím. Penzion má svůj vlastní hostinec, kde se zaměřují jak na klasická jídla, tak i na tradiční speciality regionální kuchyně. V teplých dnech můžete posedět na venkovní terase a děti se mohou vyřádit na velkém oploceném hřišti.