Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion Růžový hrádek

Penzion Růžový hrádek

Horská 12, Krupka, 41741, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Penzion Růžový hrádek se nachází přímo v areálu Hradu Krupka v bývalém Panském domě. Těšit se tak můžete na komfortní ubytování v přírodě na klidném místě. Kapacita ubytování je 32 osob v celkem 10 pokojích. Pokoje jsou rekonstruovány a vybaveny novým nábytkem, sociálním zařízením, televizí a lednicí. WiFi připojení je dostupné v celém penzionu zdarma. Parkovat lze přímo u penzionu také zdarma.

V restauraci Růžový hrádek připravují tradiční českou kuchyni. V jídelním lístku nechybí minutková kuchyně s širokým výběrem druhů mas jako vepřové, hovězí, telecí, krůtí, jehněčí, ale i zvěřina a ryby. Jídla místních šéfkuchařů jsou zde vyhlášená. Prostory středověkého hradu v krásné přírodě jsou ideálním místem pro uspořádání narozeninové oslavy, svatební hostiny, oslavy výročí či firemních akcí a dalších společenských událostí.