Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion Panský dům

Penzion Panský dům

Františkov 85, Kvilda, 385 01, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Penzion Panský Dům leží v Národním parku Šumava na břehu řeky Teplé Vltavy obklopený lesy, asi 5 minut autem od obce Kvilda. Je to tedy ideální místo pro klidnou dovolenou, a protože je zde i dětský koutek a dětské hřiště, také skvělé místo pro rodiny s dětmi. V ryzí lesnaté krajině největšího národního parku v ČR naleznete třeba známý Boubínský prales, několik ledovcových jezer nebo pramen nejdelší české řeky Vltavy. V roce 2018 penzion dokončil rekonstrukci, jsou zde tedy zrenovované dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové i pětilůžkové pokoje v šumavském stylu. Na pokojích je televize s plochou obrazovkou a každý pokoj také disponuje vlastní koupelnou s WC.

Večeře se podávají v restauraci, která je součástí penzionu a vaří se v ní česká kuchyně včetně šumavských specialit, vždy z čerstvých kvalitních surovin. Ryby se chovají v sádkách přímo u penzionu. Snídaně jsou formou bufetu.