Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion Hluk

Penzion Hluk

Hlavní 34, Hluk, 687 25, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žiadna
Parkování
Zdarma

O ubytování

Penzion Hluk se nachází v malém městečku vzdáleném 12 kilometrů od Uherského Hradiště. K dispozici je 9 pokojů s kapacitou 28 lůžek. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení s WC, klimatizaci, televizi, lednici a nechybí ani připojení na WiFi. Pokoje jsou stylové a komfortně zařízené pro to nejlepší pohodlí. Parkování je možné před penzionem nebo na uzavřeném parkovišti hlídané kamerovým systémem. Cyklisti si mohou uložit kola v kolárně.

Snídaně formou bufetu probíhá ve snídaňovém salónku. Penzion má vlastní restauraci, nabízí velký výběr pizz dle vlastní receptury a spoustu dalších výborných jídel. Pro děti je zde dětský koutek a večer si můžete s rodinou nebo přáteli zahrát Bowling.