Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


PENZION HARRY na sjezdovce KRKONOŠE

Sklenařice 22 GPS 50.6994292N, 15.3886217E, Vysoké nad Jizerou, 512 43, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Penzion Harry se nachází ve Vysoké nad Jizerou - Sklenařice, přímo na sjezdovce propojené se skiareálem Šachty Vysoké nad Jizerou. Penzion se rozprostírá na velkém pozemku v horské krajině na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Ubytování je vhodné pro rodiny, přátele či organizované skupiny osob. Čeká na Vás krásný panoramatický výhled na Krkonoše. Prostředí tak vybízí k lyžování, snowboardingu, turistice a cykloturistice a k různým výletům v přírodě. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitem a WiFi připojení. K dispozici je i uzamykatelná místnost na úschovu kol, lyží anebo kočárků a dalších věcí.

Pro ubytované hosty je připravována snídaně formou švédských stolů a večeře jsou servírované. Ostatní pokrmy jsou připravovány po celý den v Hospůdce u Harryho, kde se mohou najíst i lidé, kteří zde nejsou ubytováni. Pro děti je zde dětské hřiště s maxi trampolínou. Pro dospělé pak vinotéka či prodej holandských sýrů a regionálních potravin.