Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


PENZION HARRY na sjezdovce KRKONOŠE

PENZION HARRY na sjezdovce KRKONOŠE

Sklenařice 22 GPS 50.6994292N, 15.3886217E, Vysoké nad Jizerou, 512 43, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Penzion Harry se nachází ve Vysoké nad Jizerou - Sklenařice, přímo na sjezdovce propojené se skiareálem Šachty Vysoké nad Jizerou. Penzion se rozprostírá na velkém pozemku v horské krajině na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Ubytování je vhodné pro rodiny, přátele či organizované skupiny osob. Čeká na Vás krásný panoramatický výhled na Krkonoše. Prostředí tak vybízí k lyžování, snowboardingu, turistice a cykloturistice a k různým výletům v přírodě. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitem a WiFi připojení. K dispozici je i uzamykatelná místnost na úschovu kol, lyží anebo kočárků a dalších věcí.

Pro ubytované hosty je připravována snídaně formou švédských stolů a večeře jsou servírované. Ostatní pokrmy jsou připravovány po celý den v Hospůdce u Harryho, kde se mohou najíst i lidé, kteří zde nejsou ubytováni.Pro děti je zde dětské hřiště s maxi trampolínou. Pro dospělé pak vinotéka či prodej holandských sýrů a regionálních potravin.