Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion FÉNIX

Penzion FÉNIX

Horská 142, Vrchlabí, 543 02, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Penzion Fénix leží ve Vrchlabí, kousek od Krkonošského národního parku a 2,7 km od nejbližšího lyžařského areálu Herlíkovice. Penzion nabízí celkem 15 pohodlně vybavených pokojů. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením a televizí. Hosté mohou využít posezení na terase, či pobýt na zahradě. Samozřejmostí je připojení k internetu ve všech pokojích. Ubytování je poskytováno ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

Občerstvení je zajištěno v útulné restauraci, která je součástí penzionu. Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). Celý hotel je nekuřácký. Pouhé 3 minuty od penzionu se nachází Ski areál Kněžický vrch, kam se dá dopravit lanovkou a užít si tak krásný výhled na Vrchlabí a okolní panorama Krkonoš.