Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion Dominik

Penzion Dominik

Klatovska 293, Železná Ruda, 34004, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Penzion Dominik je moderně zařízený penzion, který se nachází na okraji Železné Rudy, kulturního a společenského střediska kousek od hranic s Německem. V Železné Rudě je spousta obchodů, restaurací i možnosti sportovního vyžití. Hned u Železné Rudy je Skiareál Belveder a ve vzdálenosti asi 4 km největší Ski areál na Šumavě - Špičák. V zimě jsou kousek od penzionu také běžkařské tratě. V penzionu je celkem 26 apartmánů s kuchyňkou a koupelnou. Na každém apartmánu je televize a k dispozici je WiFi v celém penzionu.

V penzionu se nachází i společenský sál pro 40 osob. Využít můžete také venkovní posezení s možností grilování. K dispozici je také půjčovna sportovních potřeb, včetně kol, lyží nebo tenisových raket. Pro děti je k dispozici dětský koutek.