Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Penzion Čert

Penzion Čert

Horní Albeřice 58, Horní Maršov, 542 26, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Penzion Čert se nachází v malé horské vesničce Horní Albeřice. Okolí hotelu je vhodné pro letní i zimní výlety či sporty. Pouhých 200 m od penzionu je lyžařský vlek se sjezdovkou, jejíž délka je 600 m. Začátečníci mohou využít služeb lyžařské školy. Pokročilejší si mohou užít i večerní lyžování. Ubytovat se můžete v jednom z devíti pokojů a to od dvoulůžkového pokoje až po pětilůžkový.

Součástí ubytování je polopenze, která obsahuje snídaně a dvouchodové večeře. Strava se podává v útulné jídelně. K dispozici je posezení na baru či u krbu anebo si můžete užívat výhled na hory. Za příplatek je možné využít wellness zónu, kde si můžete dopřát odpočinek ve vířivce a sauně. Pro děti je zde připravený dětský koutek navazující na jídelnu. Stolní fotbálek potěší jak malé, tak i velké nadšence.