Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Pension Sebastian

Pension Sebastian

Konevova 14, Mikulov, 692 01, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žiadna
Parkování
Zdarma

O ubytování

Pension Sebastian leží nedaleko historického centra Mikulova. Město Mikulov a jeho okolí nabízí nespočet možností výletů. Ohromí Vás nádherná krajina CHKO Pálava a historické památky v okolí. Penzion má celkem 9 pokojů s kapacitou až 20 lůžek. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchou a každý z nich je laděn do jiných barev. Z penzionu je krásný výhled na mikulovský zámek a pro cyklisty je k dispozici úschovna kol.

Jídlo si můžete připravit v jedné ze dvou zařízených společných kuchyní s jídelním stolem. Případně můžete navštívit některou z místních restaurací. V letních měsících ocení zařízenou terasu s grilem. Milovníci vína pak mohou navštívit vinný sklep s nabídkou vín od místních vinařů.