Pension Masonic House ****

Pension Masonic House ****

T. G. Masaryka 115, Loket
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 150 - 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
8 km
Zastávka
0,4 km

O ubytování

V historickém, královském městě Loket kousek od Karlových Varů najdete krásný, čtyřhvězdičkový Pension Masonic House přímo na náměstí, v centru památkové rezervace. Z oken hotelu budete mít výhled na dominantu města a zároveň nejoblíbenější turistický cíl této oblasti, gotický hrad Loket z 13. století, kde vyrůstal Karel IV. Zároveň se z Lokte dostanete do Karlových Varů jen krátkou, 15minutovou cestou autem.

Kde budete spát?

Penzion nabízí celkem 5 útulných pokojů. Všechny se nachází ve třetím patře tohoto historického domu, z nichž je perfektní výhled na hrad Loket, historické náměstí i hradební opevnění. V každém z pokojů najdete LED TV se satelitním příjmem a vstupem pro USB, WiFi připojení, minibar, sadu pro přípravu teplých nápojů a samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Penzion sice nemá vlastní restauraci v pravém slova smyslu, zato se může pochlubit krásným Café-barem Masonic s interiérem v kubánském stylu a kuriózní sbírkou dokumentů nebo historií kultu kubánských doutníků Fidela Castra. Zde se podávají snídaně formou bufetu, případně servírované večeře.

Něco navíc

Součástí penzionu je i unikátní Muzeum tajných spolků, jedno ze sedmi na světě. Budete si zde moci prohlédnout tajemnou symboliku tajných spolků, vzácné rituální předměty, oltáře, osobní věci členů řádů, cenné knihy, hodnostní označení, identifikační doklady a mnoho dalších skrze více než 700 exponátů.

Tipy na výlet

Hrad Loket
Hrad Loket
Karlovy Vary
Karlovy Vary
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech