Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Panská sýpka

Panská sýpka

Sedlec 119 Sedlec u Mikulova, Sedlec, 691 21, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žiadna
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Panská sýpka leží ve vinařské obci Sedlec u Mikulova. Nedaleko hotelu se nachází Lednické rybníky a také Lednicko-valtický areál. Do historického centra Mikulova dojedete autem do 20 minut. K dispozici je celkem 9 pokojů s vlastní koupelnou, televizí a WiFi připojením. Jeden z pokojů má i vlastní vířivou vanu. Pro hosty je připraveno zdarma parkoviště a služba zapůjčení jízdních kol.

Každé ráno si vychutnáte snídani à la carte. Na oběd či večeři můžete zajít přímo do hotelové restaurace. Pro ty, kdo hledají odpočinek, je zde k dispozici nové wellness centrum. Odpočinete si ve vířivce s hydromasážními a vzduchovými tryskami, finské sauně nebo ve venkovním celoročně krytém bazénu s protiproudem.