Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Lucni Dum

Lucni Dum

Krkonošská 122, Janské Lázně, 54225, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Hotel Luční dům leží v lázeňském městečku Jánské lázně. V jeho blízkosti najdete nástupní stanici kabinové lanovky na Černou horu, která je vysoká 1299 m n. m. Centrum města a lázeňská kolonáda se nachází pouze 800 m od hotelu. Ubytování v hotelu je zajišťováno ve 20 pokojích, včetně několika apartmánů. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchou, LCD televizí se satelitem, WiFi a lednicí. K posezení lze využít terasu v prvním patře, která je dostupná všem hostům.

Součástí hotelu je samozřejmě restaurace s příjemným posezením a vynikající kuchyní.
Z aktivit lze využít společenskou místnost s kulečníkem a šipkami. K relaxaci poslouží masáže, sauna a venkovní vyhřívaný bazén. Pro děti je zde připraven dětský koutek v podobě trampolíny, houpačky, skluzavky, pískoviště a dalších venkovních hraček.