Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Vega Luhacovice

Hotel Vega Luhacovice

Pozlovice 99, Luhačovice, 76326, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Vega je vzdálený asi 5 kilometrů od Luhačovic. Nachází se na klidném místě s krásnými výhledy. K přehradě dojedete asi za 5 minut. Hotel nabízí ubytování ve 30 pokojích, které jsou vybavené klimatizací, satelitní televizí, fénem a mají vlastní sociální zařízení. Ve všech pokojích je k dispozici bezplatné WiFi připojení a balkon nebo terasa.

V hotelové restauraci se každý den podávají snídaně formou bufetu. Obědy a večeře si hosté mohou vybrat ze široké nabídky jídel. V kavárně s výhledem na Bílé Karpaty a údolí Luhačovické přehrady si vychutnáte výbornou kávu a dezerty. V letních měsících oceníte posezení na terase, kde se konají hudební večery a grilování. Odpočinek si můžete dopřát ve wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem, vířivkou a saunovou zónou. K dispozici je i solárium, masáže a kosmetické služby.