Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel U Kozicky

Hotel U Kozicky

Rooseveltova 262, Teplice, 41501, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Zavítejte do Hotelu U Kozičky v historickém centru Teplic, na okraji Zámeckého parku a blízko Císařských lázní. Ubytovat se lze v celkem 26 pokojích buď v původním objektu, který odpovídá třem hvězdičkám, anebo v nové přístavbě, která odpovídá čtyřhvězdičkovému standardu. Pokoje jsou rozděleny na apartmány pro 2 až 4 osoby a zbytek jsou dvoulůžkové pokoje. Část pokojů má vlastní terasu a možnost přidat přistýlku. Pokoje jsou vybaveny televizí, WiFi připojením, chladničkou, trezorem a telefonem.

Občerstvení si vychutnáte v hotelové restauraci s kapacitou 70 míst, která zaručuje posezení v klimatizovaném prostoru. Restauraci dominují zelená kachlová kamna, která dotváří osobitý a příjemný dojem. Od restaurace je zvlášť oddělený salonek, který lze využít pro firemní akce, či soukromé oslavy.