Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Slunce

Hotel Slunce

Masarykovo nám. 155, Uherské Hradiště, 68601, Česká republika

Check In
do 12:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Platené parkovisko

O ubytování

Hotel Slunce se nachází na hlavním náměstí v Uherském Hradišti. Budova hotelu je poslední dochovanou stavbou v renesančním stylu ve městě. Budova prošla v minulosti rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací a díky tomu vám mohou nabídnout luxusní komfort v historických prostorách. Celkem je k dispozici 20 pokojů, a to jednolůžkové, dvoulůžkové a apartmány. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou, klimatizaci, televizi, trezor a připojení WiFi.

Hotel má vlastní stylovou restauraci, kde si pochutnáte na českých i zahraničních specialitách. V letních měsících můžete posedět na zahrádce s výhledem na náměstí. Na kávu či zákusek pak můžete zajít do hotelové kavárny s dětským koutkem.