Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Sanatorium Mariot

Hotel Sanatorium Mariot

Ceskoslovenske armady 397/21, Františkovy Lázně, 35101, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Dovolená plná léčivých procedur Vás čeká v Hotelu Sanatorium Mariot ve Františkových Lázních. Léčba a rehabilitační péče se zde zaměřuje především na pohybový aparát. Místním léčivým zdrojem je rašelina a oxid uhličitý. Mezi hlavní poskytované procedury patří uhličitá koupel, bahenní zábal a plynová injekce.Ubytovat se lze v celkem 15 pokojích zařízených v příjemném rodinném stylu. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, vyššími postelemi s kvalitními matracemi, televizí se satelitními programy a minibarem. WiFi připojení je v hotelu zdarma.

V rámci pobytu je zařízená plná penze s bufetovými snídaněmi, na oběd a večeři si můžete vybrat vždy ze dvou jídel – česká kuchyně anebo lehké, dietní jídlo. K jídlu si můžete zdarma dopřát minerální vodu a nealko nápoje, salát a dezerty. Restaurace slouží pouze ubytovaným hostům.Zaplavat si můžete v bazéně se slanou vodou anebo se prohřát v infrasauně pro 2 osoby.