Ruská 487/28, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 696 111

recepce@hotelrichard.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po domluvě za poplatek 250 Kč/noc + 500 Kč za čištění
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 100 Kč (před hotelem) - 200 Kč (v garáži)/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fitness
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
60 m

O ubytování

Hotel Richard **** najdete v Mariánských Lázních u vstupu do lázeňských parků a lesů a přímo naproti historickému kostelu. K hlavní kolonádě s léčivými prameny a Zpívající fontáně je to 700 metrů. Kromě těchto míst však nevynechejte ani Mecséryho vyhlídku (1,5 km) či Obůrku Hvozd (3,2 km). Na delší výlet se vypravte na zámek Kynžvart (10 km) či do Slavkovského lesa (21,3 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 56 dvoulůžkových pokojů či ze 2 jednolůžkových pokojů. Každý pokoj má satelitní televizi, telefon, trezor, minibar a vlastní koupelnu s fénem a sprchou či vanou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se zaměřují na českou i zahraniční kuchyni. Těšte se na snídaně formou bufetu, polední snack (polévka, salát, pečivo) a chutné večeře, které jsou buď formou bufetu, anebo servírované jako součást galavečera.

Kde budete relaxovat?

Za odpočinkem se vydejte do wellness centra, které je vybaveno krytým bazénem, vířivkou, saunou a fitness studiem. V moderní rehabilitační části si dopřejte jednu z populárních procedur - masáže, koupele, elektroléčbu, inhalace, oxygenoterapii a další. Součástí léčby je i pitná kúra léčivých pramenů.